Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

SIEMENS TE653311RW

SIEMENS TE653311RW

od 2549,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

W pełni automatyczny ekspres do kawy Siemens TE653311RW z serii EQ.6 plus z systemem sensoFlow, zawsze podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymuje ją przez cały proces parzenia. Wszystkie kawy i napoje mleczne są przygotowywane z pomocą dotykowego panelu sterowania coffeeSelect Display. Program calc'nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu.

Przeciwnicy

Siemens TE653311RW

Siemens TE653311RW

Rekomendacje

Opinie

 1. SIEMENS EQ.6 PLUS TE 653311RW, Na razie ok, intuicyjne menu, kawa intensywniejsza niż w poprzednim siemens tk69009/02. Lekki minus że przy kawie z mlekiem, mleko jest zbyt słabo podgrzewane, natomiast z pianką jest ok.

  Opinie napisał(a) Dotti dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  spienianie mleka
  wygoda
 2. Expres jest super jestem bardzo zadowolona

  Opinie napisał(a) Ania dnia

 3. Ogolnie bardzo dobry sprzęt. Natomiast nie spelniala moja oczekiwanie wg jakosci kawe ekspres z tego sprzetu. Niestety poakaza obraz wyrobione kawe w zdjeciu mija sie z aktualny jakosci kawe w realia. warstwa pianka nad kawe jest bardzo scienka. ta warstwa okresla jakosc wyrobione napoju ekspresu.

  Opinie napisał(a) Lateef dnia

  Zalety
  łatwość obsługi

comments powered by Disqus