Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Saeco Lirika Coffee czy Saeco Poemia HD8327/09

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Saeco Lirika Coffee
Saeco Poemia HD8327/09
Remis

Cechy

Saeco
Saeco Lirika Coffee
czy
Saeco
Saeco Poemia HD8327/09

Opinie

Brak opinii

Saeco Lirika Coffee

100% poleca ten produkt

Saeco Poemia HD8327/09
 1. Pierwszy ekspres, kupiony budżetowo, bo płyta indukcyjna nie wykrywała żadnej kawiarki, nawet tych wypasionych. Po około 3-4 latach używania mogę napisać, że łatwy w obsludze i czyszczeniu, trudny do zepsucia, dobry jeśli ktoś pije głównie espresso (chociaż nie zawsze wychodzi takie samo. )Pokrętło od spieniania zepsuło się po dwóch latach. Póki działało było ok.

  Opinie napisał(a) lido dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
 2. ogólnie ok, mały, łatwy w obsłudze. Denerwuje wyciekająca nie wiadomo dlaczego woda przy zmianie pojemnika - nie zawsze, czasem, dlaczego akurat mnie to spotyka? Oraz trzeba wiedzieć, że ta ruchoma część w dyszy musi być wypchnięta na maksa w dół, żeby się mleko spieniało, a nie gotowało. (powinni to podpowiedzieć w instrukcji)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
  Wady
  wyciekająca dołem woda czasem
 3. Posiadam ten ekspres od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. To mój pierwszy ekspres ciśnieniowy i smak kawy (dobrej jakościowo) jest o wiele lepszy niż zalewanej bądź rozpuszczalnej. Smak porównywalny jest do kaw podawanych w kawiarniach. Ekspres jest ładny (posiadam inny model - tańszy bardziej plastikowy). Nie jest hałaśliwy, łatwy w czyszczeniu i w obsłudze. Przycisk wł./wył. z tyłu obudowy jednak nie przeszkadza to w codziennym użytkowaniu. Klapka u góry mogłaby mieć zawiasy aczkolwiek to drobny detal. Dużym plusem jest fakt, że ekspres szybko się nagrzewa, a dysza dobrze spienia mleko.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki