Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Saeco HD8920/01 ROYAL Czarny czy Saeco Xelsis SM7680/00 Czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Saeco HD8920/01 ROYAL Czarny
Saeco Xelsis SM7680/00 Czarny
Remis

Cechy

Saeco
Saeco HD8920/01 ROYAL Czarny
czy
Saeco
Saeco Xelsis SM7680/00 Czarny

Opinie

Brak opinii

Saeco HD8920/01 ROYAL Czarny

100% poleca ten produkt

Saeco Xelsis SM7680/00 Czarny
 1. To kolejne Saeco, poprzednie użytkowaliśmy ponad 10 lat, obecne to lata świetlne jeżeli chodzi o funkcje, pomijając wielość opcji samej kawy, spełnianie mleka to kosmos, jakość spieniania na poziomie profesjonalnych ekspresów z dobrych kawiarni. Liczę na trwałość jak w poprzednim ekspresie, poza jedna wizyta w serwisie, której powodem było niewłaściwe czyszczenie, to przez 10 lat naprawdę nic się nie działo. Niezawodnosc Saeco plus wszechstronność ekspresu były powodem zakupu, mam nadzieje ze tez tym razem nie zawiedziemy się na tej marce. Życzę wszystkim smacznej kawy. Polecam!!!

  Opinie napisał(a) jacek dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
 2. Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze ekspres, z rurką do mleka i funkcjonalnym pojemnikiem. Dysze zarówno podają kawę jak i spełniają mleko - wcześnej miałem Seaco z dołączonym do ekspresu dzbankiem na mleko - porażka - jego wkładanie i wykonywanie, mycie.

  Opinie napisał(a) d...4 dnia

 3. Ekspress Saeco Xelsis, zdecydowanie stał się naszym ulubionym urządzeniem w kuchni. Nie dość, że świetnie prezentuje się na kuchennym blacie, to korzystanie z niego to sama przyjemność, przyrządzanie napojów jest bardzo proste, wystarczy na dotykowym panelu wybrać rodzaj napoju - a mamy ich aż 15 :) i woila, oczywiście możemy również ustawić parametry kawy pod siebie np. wybrać moc kawy, dodać więcej mleka i na stałe zapisać ustawienia. Dla mnie jest to świetnie rozwiązanie, bo lubię mocno kawę ale z dużą ilością mleka:) Pierwszy raz mam ekspres, który ma w sobie ceramiczny młynek, który mieli ziarna, na różną grubość, jest aż 12 regulacji, myślę, że spokojnie wystarczyłyby 3. Nie wiem czy to zasługa kawy Saeco, czy samego urządzenia ale smak przygotowywanych napojów jest przepyszny. Myślałam, że najlepszą kawę mogę wypić tylko na mieście w mojej ulubionej kawiarni, odkąd mam Saeco, na mieście wypiłam tylko jedną kawę. Na plus zasługuje również fakt, że tak naprawdę nie muszę czyścić ekspresu, bo robi to sam. :) Jedyny minus jest taki, że trzeba się wykosztować aby mieć takie cacko w domu.

  Opinie napisał(a) Annik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki