Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Saeco HD8919/59 czy Saeco Lirika Coffee

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Saeco HD8919/59
Saeco Lirika Coffee
Remis

Cechy

Saeco
Saeco HD8919/59
czy
Saeco
Saeco Lirika Coffee

Opinie

100% poleca ten produkt

Saeco HD8919/59
  1. Polecam ten ekspres.

    Opinie napisał(a) Tadeusz dnia

  2. Od prawie dwóch tygodni korzystamy z ekspresu. Pijemy kilka kaw dziennie. Na razie urządzenie pracuje bezproblemowo i robi pyszną kawkę :) (w różnych dostępnych wersjach). Jest to nasz pierwszy ekspres, a ja sam bardzo długo nie byłem przekonany do tych urządzeń. Od czasu zakupu jednak zmieniłem zdanie :) (wcześniej przeanalizowałem dostępne opcje i bardzo jestem zadowolony z wyboru właśnie tego modelu).

    Opinie napisał(a) Tomek dnia

  3. Kupiłem niedawno: kawa wychodzi pyszna. To chyba najważniejsze. wady jakie mi się rzuciły po paru dniach używania: - głośny - woda na tacce - pojawia się zbyt szybko - prawie jakby tam wszystko przeciekało - w instrukcji pisze ,że tak ma być - czasami sygnalizuje ,że zbiornik fusów jest pełny a ma tylko parę klocków - spieniacz do mleka jest w pojemniku ,który jest taki sobie jeśli chodzi o szczelność i czasami dużo pary w kuchni a mało mleka w szklance :) ogólnie jestem zadowolony bo kawa fajna

    Opinie napisał(a) Robert dnia

Brak opinii

Saeco Lirika Coffee
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki