Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY czy Saeco Lirika One Touch Cappuccino

Wynik

Zwycięzca:
PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY

Ocena ogólna

Za: 1 powód

PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Saeco Lirika One Touch Cappuccino
PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY

Cechy

PHILIPS
PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY
czy
Saeco
Saeco Lirika One Touch Cappuccino
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Tak

Przewagi

1 powód dla PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY

PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY
TECHNICZNE
Moc 1850W czy 1800W Ekspres PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY ma moc o 0W większą niż ekspres Saeco Lirika One Touch Cappuccino.

Opinie

100% poleca ten produkt

PHILIPS 5000 LATTEGO EP5340/10 CZARNY
 1. Świetny expres, prosty w obsłudze a zwłaszcza w myciu. Kawa zaparzona doskonale.

  Opinie napisał(a) ursula90 dnia

 2. super jakość pod każdym względem.

  Opinie napisał(a) piotr dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda
 3. super ekspres

  Opinie napisał(a) magda dnia

100% poleca ten produkt

Saeco Lirika One Touch Cappuccino
 1. Mój pierwszy ekspres ale jestem zadowolony. Na plus: + wygląd + proste zaparzanie różnych kaw + łatwość w myciu, wyjmowaniu poszczególnych części + ciężki ale przez to stabilny + zewnętrzny przewód do poboru mleka - łatwy do czyszczenia, nie trzeba osobnego pojemnika na mleko (można korzystać bezpośrednio z butelki z mlekiem) Na minus: - dosyć głośna praca młynka - w pudełku instrukcja tylko w jez. angielskim (trzeba znaleźć w internecie polską wersję) Plusy zdecydowanie przewyższają. Polecam każdemu kto lubi cappuccino, szybkie przygotowanie dobrej kawy ale nie jest (jeszcze) wprawnym baristą.

  Opinie napisał(a) Tomasz dnia

  Zalety
  dobrze robiona kawa
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  wygoda
 2. W nowym ekspresie, po zrobieniu dwóch kaw, chciałem wyciągnąć tackę aby sprawdzić jak się odlewa wodę i fusy. I... w trakcie jej wyjmowania coś jakby blokowało i urwało się. Był to kawałek plastiku, wielkości paznokcia. Zareklamowałem ekspres do sklepu. Bez problemu został odebrany i po naprawieniu, w dniu dzisiejszym, zwrócony. Dzisiaj, zrobiłem dwie kawy, wyciągnąłem tackę..., wszystko działa. Kawa super. Polecam produkt, bo takie rzeczy się zdarzają ale ważne jest, że sprzedawca nie robi problemów z reklamacją.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 3. Dookoła siebie (rodzina, biuro, znajomi) mam SAECO i używam same SAECO. Postanowilem do domu po raz drugi kupić SAECO. Dlaczego? Ze względu na cenę i jakość. Po obejrzeniu innych marek i wypróbowaniu, nie zauważyłem w nich jakiejś dodatkowej korzyści oprócz o wiele wyższej ceny. Przerażają mnie te bajery, wyświetlacze itd. a tu w miarę prostota jak w mojej starej SAECO Intelia. Także 1600zł to dobra cena za taką dosyć wysoką jakość wykonania. Trzeba się przyzwyczaić ale idzie to szybko. Wady ma każdy sprzęt. Tutaj np. trzeba uważać, bo woda odparowywująca ze zbiornika zbiera się na pokrywie i ściągając ją z expresu by napełnić zbiornik kapie ci na nogi. A więc podnoszę pokrywę i nad zbiornikiem obracam do góry nogami aby uniknąć problemu lub można jeden narożnik na chwilę w dół przechylić aby ściekło do zbiornika. Poza tym nie zauważyłem jakichś wad. Powiem, że na imprezę (11 kaw po sobie) to się sprawdza lepiej niż na te nasze 2kawy dziennie.

  Opinie napisał(a) Jarik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki