Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

PHILIPS 5000 EP5314/10 ANTHRACITE czy Sage SES990BTR

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
PHILIPS 5000 EP5314/10 ANTHRACITE
Sage SES990BTR
Remis

Cechy

PHILIPS
PHILIPS 5000 EP5314/10 ANTHRACITE
czy
Sage
Sage SES990BTR

Opinie

100% poleca ten produkt

PHILIPS 5000 EP5314/10 ANTHRACITE
 1. Niewielkich gabarytów, łatwy w obsłudze. W pełni spełnia moje oczekiwania, za jego pomocą przygotowuję świetną aromatyczną kawę. Osoba dysza do spieniania mleka jak dla mnie jest świetnym elementem, za pomocą którego samemu można przygotować różne kawy w dodatku o pożądanej temperaturze. Czyszczenie produktu łatwe i bezproblemowe.

  Opinie napisał(a) Kasia27051 dnia

 2. Najlepszy jaki mogłam sobie wymarzyć w tym zakresie cenowym. Do ekspresu można używać zarówno kawy w ziarnach jak i tej już zmielonej. Mleko pienisz wg własnego uznania. Możesz je tylko delikatnie podgrzać jak i maksymalnie spienić za pomocą dyszy. Pojemnik na wodę z filtrem. Kawa zarówno latte jaki cappuccino, espresso i americana każda w zasięgu twojej ręki. Dowolność ustawienie mocy kawy i temperatury wody. Pięknie prezentuje sie w każdym wnętrzu. Wielkość idealna nawet do małych pomieszczeń. Ciśnienie 15 barów nadaje kawie idealny smak. Dwie dysze parzące ułatwiają przygotowanie np 2 espresso na raz .

  Opinie napisał(a) abdziab dnia

 3. Ekspres jest naprawde swietny latwy w obsludze robi cudowna kawe

  Opinie napisał(a) Mama26l dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda

100% poleca ten produkt

Sage SES990BTR
 1. produkt oceniam bardzo dobrze nawet żona jest zadowolona a to oznacza że spełnia wszystkie jej zachcianki estetyczne i smakowe gotowej kawy i to za jednym przyciśnięciem guzika. Dziękuję też za doradztwo, i polecenie produktu z ( górnej półki ) jednak jest to wygodne w obsłudze przy przyrządzaniu większej ilości kaw.

  Opinie napisał(a) u...w dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki