Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

PHILIPS 4300 SERIES EP4321/50

PHILIPS 4300 SERIES EP4321/50

od 2044,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

5 wyśmienitych kaw ze świeżo zmielonych ziaren w prosty sposób dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi 5 rodzajów kaw klasyczny spieniacz do mleka kolor: czarny mat/czarny połysk intuicyjny, 3-kolorowy wyświetlacz 5 rodzajów kaw na wyciągnięcie ręki.różne rodzaje kaw pasują do różnych okazji. od mocnego espresso po wyśmienite cappuccino — automatyczny ekspres do kawy pozwala przygotować doskonałe kawy w prosty i szybki sposób.klasyczny spieniacz do mleka umożliwia przygotowanie pysznej mlecznej pianki lub gorącego mleka.klasyczny spieniacz do mleka ułatwia przygotowanie ciepłej, aksamitnie gładkiej pianki do kolejnej filiżanki cappucino lub gorącego, spienionego mleka do caffè latte.za pomocą konfiguratora dostosuj moc oraz ilość kawy.dzięki konfiguratorowi możesz przygotować każdy rodzaj dostępnej kawy wedle własnych upodobań. konfigurator pozwala dopasować intensywność oraz ilość zaparzanej kawy.idealna temperatura, aromat i crema filiżanka po filiżance.*system aroma extract zapewnia optymalną równowagę pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu, utrzymując temperaturę wody pomiędzy 90 a 98°c, regulując przepływ wody, dzięki czemu można delektować się pyszną kawą.z łatwością dostosowuje się do twoich preferencji dzięki 12-stopniowej regulacji młynka.trwały, ceramiczny młynek posiada 12 ustawień, dzięki czemu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób, od drobnego proszku po grube kawałki.20 000 filiżanek wyśmienitej kawy dzięki trwałemu ceramicznemu młynkowi.nasze młynki są w 100% ceramiczne, a dzięki temu niezwykle trwałe i precyzyjne. umożliwiają zaparzenie co najmniej 20 000 filiżanek świeżej, aromatycznej kawy.do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi aquaclean.ekspres przypomina o konieczności wymiany filtra dzięki czemu możesz zaparzyć do 5000 filiżanek* bez odkamieniania i cieszyć się czystą wodą.zachowaj świeżość ziaren na dłużej dzięki szczelnemu pojemnikowi z pokrywką aroma.szczelny pojemnik z pokrywką aroma chroni twoje ulubione ziarna kaw

Przeciwnicy

Philips 4300 Series EP4321/50

Philips 4300 Series EP4321/50

Rekomendacje

Opinie

  1. ok

    Opinie napisał(a) a...4 dnia

  2. przepyszna kawa, w miarę cichy, nie za duży, idealny nawet do małej kuchni.

    Opinie napisał(a) w...a dnia

  3. Express łatwy w obsłudze. 5 kaw do wyboru które dodatkowo jeszcze można personalizować w wielkość i intensywność napoju. Spieniacz mleka spełnia swoja role i pozwala przyrządzać latte czy cappucino z kremową pianką.

    Opinie napisał(a) a...4 dnia


comments powered by Disqus