Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

PHILIPS 2200 LatteGo EP2230/10 czarny czy Philips HD7863/10

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
PHILIPS 2200 LatteGo EP2230/10 czarny
Philips HD7863/10
Remis

Cechy

PHILIPS
PHILIPS 2200 LatteGo EP2230/10 czarny
czy
Philips
Philips HD7863/10

Opinie

100% poleca ten produkt

PHILIPS 2200 LatteGo EP2230/10 czarny
  1. Bardzo dobry ekspres w przystępnej cenie. Nie należy do zbyt cichych ale mi nie przeszkadza. Czasami pomimo dobrego złożenia pojemnika na mleko (na klik) mleko przecieka dołem (nie wiem od czego to zależy). Bardzo łatwo myje się też pojemnik na mleko. Trzeba też dobrze ustawić filiżankę na kawę, bo mleko potrafi trysnąć pod ciśnieniem. Osobiście trochę brakuje mi większej regulacji ilości napoju, pomimo tych wbudowanych w urzadzenie, mam wrażenie że nawet przy największej ilości cafe crema i cappuccino wychodzą zbyt małe. W przypadku cafe crema zawsze jest możliwość ustawienia podwójnej kawy 😊 więc to ratuje sytuację. Cappuccino jak dla mnie za mała. Mimo wszysy bardzo polecam ten ekspres, świeżo zmielona kawa smakuje obłędnie (oczywiście zachęcam do znalezienia swojego smaku).

    Opinie napisał(a) a...k dnia

  2. Generalnie ekspres godny polecenia, ale jak każde urządzenie ma jakieś wady. Największy problem stanowi pojemnik na mleko, który jest ściągany i otwierany do mycia, nie wiem od czego to zależy, ale czasem po złożeniu 2 elementów i założeniu do ekspresu podczas spieniania mleka, wycieka ono spodem. Nie jest to zawsze, a zawsze zamyka się go tak samo na klik. Zauważyłem również różnicę w ilości mleka między 1 i kolejną filiżanką kawy. Natomiast kawa z tego ekspresu smakuje niesamowicie i odkąd go mam nie umiem pić już innej kawy. Te na stacjach mogą się schować.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  3. Ceneo powinno weryfikować zamieszczane opinie z polityką marketingową producentów. W przypadku PHILIPSa wygląda to następująco. Poszukują "testerów" ich urządzeń. Wysyłają urządzenia do testów, po czym należy im wysłać w formularzu linki z zamieszczonymi opiniami i komentarzami w internecie. Następnie decydują czy w zamian za zamieszczone opinie otrzymujesz nagrodę pod postacią testowanego urządzenia. Oczywiście PHILIPS nigdzie nie pisze aby opinie były "OBIEKTYWNE". Jednakże oczywistym jest to że mało przychylne opinie nie mają szansy na "wygraną". Tak więc z uwagi na taką sytuację marketingową prowadzoną przez tego p oducenta, uważam wszystkie zamieszczone opinie za nierzetelne i subiektywne.

    Opinie napisał(a) Norbert dnia

Brak opinii

Philips HD7863/10
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki