Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Philips 2200 EP2224/10 szary czy Philips LatteGo EP2236/40 srebrny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Philips 2200 EP2224/10 szary
Philips LatteGo EP2236/40 srebrny
Remis

Cechy

Philips
Philips 2200 EP2224/10 szary
czy
Philips
Philips LatteGo EP2236/40 srebrny

Opinie

100% poleca ten produkt

Philips 2200 EP2224/10 szary
  1. Za taką cenę niczego lepszego się nie spodziewałem

    Opinie napisał(a) p...9 dnia

  2. Pojemny młynek. Dużo lepsze rozwiązanie z pojemnikiem na wodę i szufladą na zlewki i fusy niż w starszych modelach (używam na codzień kilkuletniego saeco minuto, a ten ekspres to prezent dla teściowej:). Wybór prezentu nie był przypadkowy bo to już trzeci w rodzinie ekspres ze zunifikowanym modułem zaparzającym, który pasuje mi pod względem prostoty bieżącego serwisowania Minusy to trochę delikatne elementy plastikowe tacki odciekowej i pokrywy młynka. Trzeba uważać aby nie połamać Smak i aromat kawy zgodny z oczekiwaniami

    Opinie napisał(a) p...t dnia

  3. Ja nie mam pojęcia skąd te wyśmienite opinie o tym ekspresie na wszystkich portalach (ale się domyślam...). Ekspres uzytujemy od ponad roku i jesteśmy rozczarowani. Testowaliśmy wszystkie ustawienia młynka i intensywności i kawa zawsze wychodzi lura. Ten sam rodzaj kawy Arcaffe Roma w ekspresie Melita wyjmuje z butów, a w Philipsie traci cala kremowosc i aromat :( pianka nie ubijanie się na gęsto tylko z dużymi bąblami które szybko opadają... no słabo :( na plus jedynie prostota obsługi i mycia.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

Philips LatteGo EP2236/40 srebrny
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki