Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Nivona CafeRomatica 660 czy Nivona CafeRomatica 779

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Nivona CafeRomatica 660
Nivona CafeRomatica 779
Remis

Cechy

Nivona
Nivona CafeRomatica 660
czy
Nivona
Nivona CafeRomatica 779

Opinie

100% poleca ten produkt

Nivona CafeRomatica 660
 1. Przed chwilą otworzyłem ekspres i zrobiłem pierwszą próbę. Jest to nowoczesne urządzenie i estetycznie wykonane, a pierwsza espresso smakowała rewelacyjnie. Kawiarka ma mnóstwo funkcji i możliwości. Myślę, że słynąca z jakości swoich wyrobów Szwajcaria wypuściła urządzenie, które da mi długi okres bezawaryjnej pracy. Jedynym minusem, a właściwie minusikiem jest brak pojemnika na mleko w wyposażeniu. Inne modele z tej samej serii (670 i 680) mają pojemnik, a ten mimo że też kosztował niemało nie ma go. Nie rozumiem takiej polityki i jest to dla mnie śmieszne, że oszczędza się na drobiazgach za parę złotych przy cenie powyżej 2000 zł i za to obniżam ocenę o pół gwiazdki.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  smak kawy
  trwałość
  wygoda
 2. Jakość wykonania bez zarzutów - niestety po kilku miesiącach użytkowania pojawiły się problemy ze spieniaczem - spienia mleko wedle swojego uznania - nigdy nie wiadomo, czy tym razem uda się zrobić kawę z mlekiem - myślę, że dużo tańsze ekspresy nie mają z tym problemu - niestety obsługa serwisowa też bez szału - ekspres 3 razy wysyłany był w celu usunięcia tej wady spieniacza - za każdym razem słyszałem, że to moja wina, bo spieniacz nie jest myty - obecnie po każdym zrobieniu kawy automatyczne płukanie spieniacza (wcześniej też tak robiłem), do tego za każdym razem spieniacz jest odkręcany i myty pod bieżącą wodą (według zaleceń serwisu) - niestety sytuacja nadal się powtarza - także jeżeli chcecie pić kawę z mlekiem, to niepolecam!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Jestem.mega zadowolona że sprzętu Idealnie spełnione mleko Prosty w obsłudze

  Opinie napisał(a) Kasiabu dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  spienianie mleka

100% poleca ten produkt

Nivona CafeRomatica 779
 1. Cichy, szybki. Kawa smaczna. Trochę za mała regulacja wylotu kawy zarówno w dół jak i w górę.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Duży plus za możliwość konfiguracji przepisów. Brakowało mi kawy flat white w menu, ale da się ustawić własny przepis na flat white.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Polecam ekspres

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki