Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908 czy Saeco Lirika One Touch Cappuccino

Wynik

Zwycięzca:
KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

Ocena ogólna

Za: 1 powód

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Saeco Lirika One Touch Cappuccino
KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

Cechy

KRUPS
KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908
czy
Saeco
Saeco Lirika One Touch Cappuccino
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Tak

Przewagi

1 powód dla KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908
TECHNICZNE
Moc 1450W czy 1800W Ekspres KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908 ma moc o 0W większą niż ekspres Saeco Lirika One Touch Cappuccino.

Opinie

100% poleca ten produkt

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908
 1. Ekspres zakupiłem w Media Expert w świetnej cenie .Przed zakupem udałem się do ich salonu i sprzedawca polecił mi ten model . Ekspres robi świetną kawę , bardzo łatwy jest w obsłudze dodatkowym atutem jest to ze mogę zrobić na raz dwie mleczne kawy . Polecam ekspres wszystkim którym zależy na dobrym smaku kawy .

  Opinie napisał(a) m...2 dnia

 2. Ekspres do kawy KRUPS Evidens spełnia moje oczekiwanie o jakości wykonania bardzo dobrej smakowo kawy. Mechanizm sprężający zmieloną kawę o sile 30 kg sprawia ,że z kawy wydobywa się aromat nie zależnie od jakości kawy . Uwagi- można było w modelach w/w podświetlić nazwy kaw , oraz czyszczenie ręczne układu po funkcji spienione mleko. Ogólnie oceniam produkt pozytywnie.

  Opinie napisał(a) HILARY dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  wygoda
 3. Prosty w czyszczeniu, blok zaparzeniowy samoczynnie,w środku stalowy a nie jak inne z plastiku.Podgrzewa i spienia mleko,proste czyszczenie po spienianiu mleka.Dla mnie rewelacja

  Opinie napisał(a) Kasia dnia

100% poleca ten produkt

Saeco Lirika One Touch Cappuccino
 1. Mój pierwszy ekspres ale jestem zadowolony. Na plus: + wygląd + proste zaparzanie różnych kaw + łatwość w myciu, wyjmowaniu poszczególnych części + ciężki ale przez to stabilny + zewnętrzny przewód do poboru mleka - łatwy do czyszczenia, nie trzeba osobnego pojemnika na mleko (można korzystać bezpośrednio z butelki z mlekiem) Na minus: - dosyć głośna praca młynka - w pudełku instrukcja tylko w jez. angielskim (trzeba znaleźć w internecie polską wersję) Plusy zdecydowanie przewyższają. Polecam każdemu kto lubi cappuccino, szybkie przygotowanie dobrej kawy ale nie jest (jeszcze) wprawnym baristą.

  Opinie napisał(a) Tomasz dnia

  Zalety
  dobrze robiona kawa
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  wygoda
 2. W nowym ekspresie, po zrobieniu dwóch kaw, chciałem wyciągnąć tackę aby sprawdzić jak się odlewa wodę i fusy. I... w trakcie jej wyjmowania coś jakby blokowało i urwało się. Był to kawałek plastiku, wielkości paznokcia. Zareklamowałem ekspres do sklepu. Bez problemu został odebrany i po naprawieniu, w dniu dzisiejszym, zwrócony. Dzisiaj, zrobiłem dwie kawy, wyciągnąłem tackę..., wszystko działa. Kawa super. Polecam produkt, bo takie rzeczy się zdarzają ale ważne jest, że sprzedawca nie robi problemów z reklamacją.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

 3. Dookoła siebie (rodzina, biuro, znajomi) mam SAECO i używam same SAECO. Postanowilem do domu po raz drugi kupić SAECO. Dlaczego? Ze względu na cenę i jakość. Po obejrzeniu innych marek i wypróbowaniu, nie zauważyłem w nich jakiejś dodatkowej korzyści oprócz o wiele wyższej ceny. Przerażają mnie te bajery, wyświetlacze itd. a tu w miarę prostota jak w mojej starej SAECO Intelia. Także 1600zł to dobra cena za taką dosyć wysoką jakość wykonania. Trzeba się przyzwyczaić ale idzie to szybko. Wady ma każdy sprzęt. Tutaj np. trzeba uważać, bo woda odparowywująca ze zbiornika zbiera się na pokrywie i ściągając ją z expresu by napełnić zbiornik kapie ci na nogi. A więc podnoszę pokrywę i nad zbiornikiem obracam do góry nogami aby uniknąć problemu lub można jeden narożnik na chwilę w dół przechylić aby ściekło do zbiornika. Poza tym nie zauważyłem jakichś wad. Powiem, że na imprezę (11 kaw po sobie) to się sprawdza lepiej niż na te nasze 2kawy dziennie.

  Opinie napisał(a) Jarik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki