Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Przeciwnicy

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

KRUPS EVIDENCE Z FUNKCJĄ PODWÓJNEGO CAPPUCCINO EA8908

Rekomendacje

Opinie

 1. Ekspres zakupiłem w Media Expert w świetnej cenie .Przed zakupem udałem się do ich salonu i sprzedawca polecił mi ten model . Ekspres robi świetną kawę , bardzo łatwy jest w obsłudze dodatkowym atutem jest to ze mogę zrobić na raz dwie mleczne kawy . Polecam ekspres wszystkim którym zależy na dobrym smaku kawy .

  Opinie napisał(a) m...2 dnia

 2. Ekspres do kawy KRUPS Evidens spełnia moje oczekiwanie o jakości wykonania bardzo dobrej smakowo kawy. Mechanizm sprężający zmieloną kawę o sile 30 kg sprawia ,że z kawy wydobywa się aromat nie zależnie od jakości kawy . Uwagi- można było w modelach w/w podświetlić nazwy kaw , oraz czyszczenie ręczne układu po funkcji spienione mleko. Ogólnie oceniam produkt pozytywnie.

  Opinie napisał(a) HILARY dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  wygoda
 3. Prosty w czyszczeniu, blok zaparzeniowy samoczynnie,w środku stalowy a nie jak inne z plastiku.Podgrzewa i spienia mleko,proste czyszczenie po spienianiu mleka.Dla mnie rewelacja

  Opinie napisał(a) Kasia dnia


comments powered by Disqus