Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

KRUPS EVIDENCE EA8901

KRUPS EVIDENCE EA8901

od 1849,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

ekspres automatyczny o mocy 1450 w, ciśnienie 15 bar, wbudowany młynek stalowy stożkowy żarnowy, zaprogramowanych 15 programów automatycznych, automatyczny system spieniania oraz czyszczenia tego układu, meny w języku polskim, duży wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2.3 l, elektroniczny wyświetlacz oled.

Przeciwnicy

KRUPS Evidence EA8901

KRUPS Evidence EA8901

Rekomendacje

Opinie

 1. Produkt z outletu w cenie około 1600 zł wiec za te pieniadze jest ok. Ogólnie jak dla mnie ekspres warty tak do 2000 zł, wiecej uwazam nie ma sensu na to wydawać. Ze spienianiem mleka bywa różnie, trzeba dokładnie czyścic system i powinno byc ok. Jak robi sie 2-3 kawy z mlekiem jedna po drugiej to spienianie mleka nie jest identyczne. Do małych kuchni idealny z uwagi na kompaktowe wymiary. Jak dla mnie najwiekszy minus to brak mozliwosci ustawienia mocy kawy na ziarenka:) ale moze jeszcze nie poznałem tej funkcji.

  Opinie napisał(a) m...a dnia

  Zalety
  czyszczenie
  łatwość obsługi
  łatwy w obsłudze
  prosty wyswietlacz
  wygląd
  wygoda
  Wady
  ładnie spienia mleko
 2. Co tu dużo mówić, plastic - fantastic (ale za wersję z metalowym frontem dodatkowe pln 500+ a nie wszyscy po biedowe 500+ łapę wyciągają). Ekspres całkiem ok jak za te pieniądze. Głośność myślę, że porównywalna z innymi bo każdy ekspres automatyczny przeciez kawę zmielić musi. łatwy dostęp do szuflady z fusami i tacki ociekowej na plus. sam przepłukuje się po kawach mlecznych zeby mleko nie się nie kisiło w rurkach. raz na tydzien ręczne umycie systemu tez jest łatwe - choc w sumie nie ma duzo mycia bo sam się płucze. ogólnie za tę cenę polecam.

  Opinie napisał(a) a...0 dnia

  Zalety
  2 kawy latte jednoczesnie
  cicho mieli
  czyszczenie
  ładnie spienia mleko
  łatwość obsługi
  łatwy w obsłudze
  prosty wyswietlacz
  spienianie mleka
  wygląd
  wygoda
  Wady
  jakość wykonania
 3. Wykonanie bardzo dobre. Robi pyszne kawy, lepsze od poprzednika. Krupsa EA 8250 mam prawie 11 lat i zrobił przeszło 8 tys. kaw bez awaryjnie, dlatego wybrałem drugi raz Krupsa!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus