Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Klarstein COF8BellaVitaG czy Krups Barista EA907D

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Klarstein COF8BellaVitaG
Krups Barista EA907D
Remis

Cechy

Klarstein
Klarstein COF8BellaVitaG
czy
Krups
Krups Barista EA907D

Opinie

Brak opinii

Klarstein COF8BellaVitaG

0% poleca ten produkt

Krups Barista EA907D
 1. Dla koneserów ..

  Opinie napisał(a) w...i dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
 2. krupsa baristę mielismy 10 miesięcy , pierwszy raz zepsuł sie po 4 miesiącach- pracował w trybie awaryjnym, naprawiony dość sprawnie w serwisie ( tylko w Warszawie) .Przed upływem roku wystąpiła ta sama usterka wówczas zarządałem zwrotu gotówki z tytułu rękojmi i pieniądze zwrócono. Smak kawy zależy w mojej ocenie bardziej od gatunku kawy niż ekspresu, pianka całkiem niezła , czyszczenie dyszy kłopotliwe, filtry - zamienniki tanie podobno jak oryginalne trzeba bylo wymieniać co 3-4 tygodnie, nie można wstawić wysokiej filiżanki, kawa mleczna ciepła nie gorąca - dla mnie to wada dla zony zaleta.

  Opinie napisał(a) Lech dnia

 3. Ekspres Krupsa posiadam w pracy. Użytkuje go w firmie całe piętro. Kawę robi bardzo dobrą. Jest użytkowany bardzo intensywnie i cały czas działa więc tym bardziej w domowych warunkach posłuży dość długo. Ekspres potrafi zrobić wszystkie najpopularniejsze rodzaje kawy - w tym cafe latte, milch caffe, espresso, capuchino. Można na każdym etapie zdecydować jaką chce się mocną kawę i jak jej dużo. Wygląd bardzo atrakcyjny, choć jest to kwestia indywidualna. Myślę że wpasuje się do każdej kuchni, szczególnie tej nowoczesnej. Producent zwraca uwagę, że w tym ekspresie zastosowano młynek stalowy, który jest odporny na ciała obce oraz korozje co jest cechą najbardziej profesjonalnych ekspresach. Eksploatacja - nie jest zbyt droga. Filtry są tanie. Do tego trzeba kupować specjalny detergent, który jest automatycznie pobierany podczas czyszczenia. Po 2 miesiącach ekspres zużył go bardzo mało, więc myślę że 1 buteleczka starcza na rok. Z ekspresem dostaje się już filtr, 2 butelki detergentu, szklanki do kawy. Wielki plus dla firmy Krups za polskie menu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  niedroga eksploatacja
  polskie menu
  spienianie mleka
  stalowy młynek
  trwałość
  wygoda
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki