Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Electrolux EEA 250 czy PHILIPS HD8650/19

Wynik

Zwycięzca:
Electrolux EEA 250

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Electrolux EEA 250

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

PHILIPS HD8650/19
Electrolux EEA 250

Cechy

Electrolux
Electrolux EEA 250
czy
PHILIPS
PHILIPS HD8650/19
FUNKCJE
Mielenie
Nie
Mielenie
Tak

Przewagi

1 powód dla Electrolux EEA 250

Electrolux EEA 250
TECHNICZNE
Moc 1250W czy 1400W Ekspres Electrolux EEA 250 ma moc o 0W większą niż ekspres PHILIPS HD8650/19.

Opinie

100% poleca ten produkt

Electrolux EEA 250
 1. Nie polecam, trzy naprawy i efektu brak, usterka polega na tym, że raz się włączy raz nie.Serwis (ABC Bazyl-Warszawa) wpisuje naprawa a nie co dokładnie zrobiono lub wymieniono bo jak twierdzi nie ma takiego obowiązku-nie rozumim dlaczego, coś ma do ukrycia? Usterka jest chyba wadą fabryczną,bo w komentarzach czytałem o niej wielokrotnie.ELEKTROLUX WSTYD!!!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Z ekspresu electrolux EEA 250 byłem zadowolony przez pierwsze trzy dni po zakupie,czwartego dnia po południu nie dał się włączyć przyciskiem power po wielu próbach zadziałał po 2,5 godz., piątego dnia działał ok, szóstego rano nie dał się włączyć,zadziałał po południu siódmego dnia rano dobrze po południu znowu nie działał więc kawę wypiłem dopiero po dwóch godzinach jak raczył zadziałać. Do serwisu oddałem ósmego dnia i czekam już ponad dwa tygodnie i nic nie wiadomo.

  Opinie napisał(a) e...c dnia

 3. Będę już miała trzeci egzemplarz tego produktu, pierwszy działał 3 miesiące, kolejny miesiąc. I znowu nie mam wyjścia, bo przysyłają ze sklepu (bardzo szybko, to prawda kolejny)... A tak niewiele jest negatywnych opinii, czy to tylko pech ?

  Opinie napisał(a) 6...f dnia

100% poleca ten produkt

PHILIPS HD8650/19
 1. Kupiłem mamie i od dwóch lat jest codziennie w użyciu. Żadnych problemów. Wlewa do niego wodę filtrowaną z dzbanka, więc nie ma potrzeby stosowania filtrów Philipsa w dość małym zbiorniku na wodę. Mały pojemnik na wodę to jego jedyny minus. W tej cenie nie ma nic lepszego :)

  Opinie napisał(a) A...k dnia

 2. Polecam, to urządzenie dla każdego gospodarstwa domowego. Parzy wyśmienitą kawę.

  Opinie napisał(a) Karolina dnia

 3. Bubel że nawet autoryzowany serwis Flirt espresso nie chce go naprawiać

  Opinie napisał(a) janusz.kuczera***** dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki