Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B czy Jura E8 Dark Inox 2018 (15267)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B
Jura E8 Dark Inox 2018 (15267)
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B
czy
Jura
Jura E8 Dark Inox 2018 (15267)

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B
 1. Komentarzę wyżej mówią same za siebie, polecam ekspres za stosunek ceny do jakości, wbudowany młynek jest tego najlepszym dowodem (jest wymienialny) smak kawy nie powinien być wyznacznikiem ponieważ to zależy od kawy i smaku osoby pijącej więc ominę ten wątek, dobrze ubija kawę i to jest ważne, nie jest super cichy w kuchni ale w pokoju obok nie było ekspresu słychać (opinia gości) kolor naparu po zaparzeniu ciemny jak noc a ilość wody wzorcowa myślę że firma broni się sama i (na szczęście) broni się w praktyce, wykonanie naprawdę wysokiej klasy, pokrywa pojemnika ma gumowe zakończenia przez co ziarna są szczelnie zamknięte, co do spieniacza, zdejmowalna końcówka oznacza szybkie i wygodnę mycię, uszczelka nie przepuszcza mleka, co do spieniania mleka to tak jak ze smakiem kawy, nie zależy od urządzenia tylko osoby która używa ekspresu, szybkie grzanie mleka parą co do struktury pianki to kwestia umiejętności a nie możliwości urządzenia, wygląd to indywidualna sprawa i niema co o tym dyskutować, co do wyposarzenia ekspresu to miło było zobaczyć filtr do odkamieniania wody po przeczytaniu że może go nie być dołączonego, miarka do kawy zmielonej, opcja w pokrętle mocy kawy pozwala na zaparzenie jednej miarki zmielonej kawy. Polecam zakup

  Opinie napisał(a) Przemek dnia

  Zalety
  cena
  czyszczenie
  dobrze spienia mleko
  jakość wykonania
  łatwa obsługa
  na razie same zalety
  spienianie mleka
  szybkie nagrzewanie
  wyglad
  wygoda
 2. Ekspres idealny do domu. Kawa wychodzi bardzo smaczna i z delikatną pianką. Niektórym może przeszkadzać automatyczne czyszczenie przy wyłączaniu i włączaniu ekspresu, ale dla mnie to atut, bo kawa zawsze jest świeża bez domieszki zastanych resztek. Bardzo prosty w obsłudze. Do tej pory piłam wyłącznie kawę rozpuszczalną, ale dopiero po spróbowaniu kawy z tego ekspresu poznałam smak wyśmienitej kawy i na pewno do rozpuszczalnej już nie wrócę. Jak ktoś zaczyna dopiero poznawać kawy ziarniste, to ważne aby próbować małe paczki. Ja dopiero za trzecim razem trafiłam na tę ulubioną, bez domieszki goryczki.

  Opinie napisał(a) Bella dnia

  Zalety
  cena
  czyszczenie
  jakość wykonania
  szybkie nagrzewanie
  wygląd
  wygoda
 3. Od chyba 20 lat używałem maszyn ciśnieniowych. Ostatnia też produkcji de Longhi. Uważałem, że automat w domu jest drogim zbytkiem. Uważałem, że tak samo smaczną kawę uzyskuję z prostego ekspresu ciśnieniowego za 300- 500 złotych. W końcu żonka stwierdziła, że i ona chciałaby sobie robić taką kawę a nie lubi ręcznie upychać itd. No to kupiliśmy tego automata de Longhi. Nie bez znaczenia była dla mnie jego cena - 1.100 złotych. Słuchajcie! rewelka. Polecam automaty do kawy. Nie mam oczywiscie pojęcia o trwałości tego konkretnego egzemplarza bo mam go od paru dni ale, póki co, rewelka :)

  Opinie napisał(a) bodziofoto dnia

100% poleca ten produkt

Jura E8 Dark Inox 2018 (15267)
 1. Rewelacyjny sprzet

  Opinie napisał(a) a...1 dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  wygoda
 2. Rewelacyjny ekspres. Bardzo prosta obsługa samego ekspresu jak i ustawień. Kawa wychodzi pyszna choć to nie tylko zaleta ekspresu ale samej kawy. Na początku denerwowalo mnie że trzeba pamiętać o postawieniu czegoś bo przy wyłączeniu i włączeniu ekspres przeprowadza płukanie ale to kwestia przyzwyczajenia. Kawy mleczne wychodzą pięknie z super spienionym mlekiem. Niestety uwypuklona obudowa ogranicza podstawienie szklanek do latte które się rozszerzają ku górze bo wtedy kawa ścieka po ściance szklanki i się miesza zamiast tworzyć piękne warstwy. Takie moje zdanie.

  Opinie napisał(a) Krzysztof dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  wygoda
 3. Po tygodniu użytkowania w pełni spełnia moje oczekiwania

  Opinie napisał(a) t...i dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  wygoda
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki