Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi Eletta Cappuccino Top ECAM 45.760.W czy PHILIPS 4000 EP4010/00 CZARNY

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi Eletta Cappuccino Top ECAM 45.760.W
PHILIPS 4000 EP4010/00 CZARNY
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi Eletta Cappuccino Top ECAM 45.760.W
czy
PHILIPS
PHILIPS 4000 EP4010/00 CZARNY

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi Eletta Cappuccino Top ECAM 45.760.W
 1. Jest ok. Na mój gust jest za głośny. Robi pyszną kawę,łatwy w obsłudze. Podgrzewacz filiżanek słabo grzeje tym samym podgrzewanie jest iluzoryczne. Powierzchnie podgrzewacza i pokrywy obciekacza łatwo ulegają zarysowaniom. Mleko spiniane jest b.dobrze.

  Opinie napisał(a) Ryszard dnia

 2. Mam ten model od jakiegoś czasu. Wygląda naprawdę dobrze, świetnie pasuje do nowoczesnej kuchni. Miałem już kilka ekspresów z wyższej i niższej półki i mogę powiedzieć, że ten plasuje się po środku. Jest średnio głośny, średnio wygodne ma sterowanie, ale kawę robi całkiem dobrą. Robi sensowne ilości, małe kiedy ma być mała i duże kiedy ma być duża. Wystarczy go sobie odpowiednio poustawiać. Bardzo mi się podoba możliwość ustawienia intensywności spienienia mleka i łatwość czyszczenia.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  super design
  dobre wykonanie
  prosta obsł
  trwałość
  wygoda
 3. Zachecona tyloma pozytywnymi opiniami mój wybór padł na ten ekspres. Niestety jak dla mnie to ekspres sprawdza się średnio. Kawki robi malutkie, jak dla mnie to wielkości espresso, nawet bardzo duża kawa to pół filiżanki. Można zwiększyć objętość kawy, ale wtedy to barwiona woda. Czarną kawę ciężko uzyskać. Największą porażką jest Caffe Latte, po naciśnięciu przycisku mleko leje się jak szalone, że nawet szklanki do latte są za małe, następnym razem spróbuję może garnek...Odkamienianie, filtr, fusy, pojemnik na wodę...odechciewa się kawy. Nawet jak w trakcie robienia kawy zabraknie wody to nie wznawia w momencie przerwania tylko trzeba od nowa ustawić swoją kawę. Ah życie lepsze, szybsze bez tego "ekspresu". Ale fakt jest ładny, nowoczesny.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

PHILIPS 4000 EP4010/00 CZARNY
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki