Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECI 341.W czy Siemens EQ.6 series 500 TE615209RW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECI 341.W
Siemens EQ.6 series 500 TE615209RW
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECI 341.W
czy
Siemens
Siemens EQ.6 series 500 TE615209RW

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECI 341.W
 1. Ekspres dobrze parzy kawę i to najważniejsza cecha. Trzeba dodać, ze jest to urządzenie dla tych, którzy prócz dobrej kawy cenią również celebrowanie jej parzenia: to ekspres kolbowy, wymaga obsługi; jednorazowe załadowanie kolby umożliwia zaparzenie max dwóch kaw, pod kolbą mieści się niewysoki kubek lub filiżanka (jedna lub dwie sztuki). Ja jestem zadowolona, ale lubiacym szybko wcisnąc guzik w celu uzyskania żadanego napoju, w dodatku od razu w duzym kubku, sugeruję poszukanie innego urządzenia. :)

  Opinie napisał(a) O...L dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  wygoda
 2. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

  Opinie napisał(a) m...1 dnia

 3. Zaczynam od serwisu, zapieczone pokrętło pary. Nie odparuje przy uruchamianiu. Start koszmar. Ciekawie się zapowiada, nie ma co

  Opinie napisał(a) p...a dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  trwałość
  wygoda
  Wady
  łatwość obsługi

Brak opinii

Siemens EQ.6 series 500 TE615209RW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki