Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI ECAM 350.75.S czy Krups Evidence automatyczne podwójne cappuccino EA8901

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
DE'LONGHI ECAM 350.75.S
Krups Evidence automatyczne podwójne cappuccino EA8901
Remis

Cechy

DE'LONGHI
DE'LONGHI ECAM 350.75.S
czy
Krups
Krups Evidence automatyczne podwójne cappuccino EA8901
TECHNICZNE
Moc
1450W
Moc
1450W
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Tak

Opinie

100% poleca ten produkt

DE'LONGHI ECAM 350.75.S
 1. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Robi dobre kawy. Czyści się szybko. Jeżeli pomylimy się i wciśniemy nie tę kawę jaką chcemy ,przy anulacji ,kawę którą włąśnie zmielił wyrzuca i mieli kolejną. Wszystko pięknie do kiedy działa. Po 8 miesiącach zaczął głośno pracować, nie widział kawy i młynek "stoi"( pomimo pełnego pojemnika każe uzupełnić kawę) .Serwis stwierdził ciało obce w młynku i zaproponował naprawę na mój koszt. Stwierdzili w rozmowie z panią z Media Ekspert( u nich robiłam zakup i przez nich reklamację) że może to być kamyczek,patyczek, że coś musiało być w kawie, Mnie pani w serwisie powiedziała że mam napisac do producenta kawy by naprawił mi ekspres. Na prośbę o napisanie dla ubezpieczalni na podstawie czego swierdzili ciało obce w młynku,usłyszałam że na podstawie badań technika i nie wystawiają dodatkowych pism. Nie polecam!!!!

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

 2. Nie mogę oceniać po 3 dniach użytkowania. W wyposażeniu brak paska do badania twardości wody, Książka obsługi bardzo gruba. w środku parę kartek po polsku: wydzierać? Opis trochę niejednoznaczny. Np kawa z "kawy zmielonej". Inaczej jest czytając opis a inaczej obserwując dyspozycje na wyświetlaczu. W efekcie wsypywana kawa wędruje do pojemnika na śmieci.

  Opinie napisał(a) Mirek dnia

 3. Witam, po zrobieniu 750 kaw oceniam ekspres na 4+. Kawa wychodzi świetna, spieniacz działa jak należy, bardzo łatwy w utrzymaniu czystosci. Jedyny minus który zauważyłem i bardzo mi przeszkadza to fakt, że jeśli w trakcie robienia kawy w zbiorniku skończy się woda to po jej dolaniu ekspres nie kontynuuje programu, trzeba włączyć od nowa.

  Opinie napisał(a) Arek dnia

  Zalety
  czyszczenie
  duzy wybor kaw
  jakość wykonania
  latwy w czyszczeniu
  łatwość obsługi
  pyszna kawa
  robi wspaniale kawy mleczne
  spieniacz mleka.
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.

100% poleca ten produkt

Krups Evidence automatyczne podwójne cappuccino EA8901
 1. Do tej pory bez uwag.

  Opinie napisał(a) Marta dnia

  Zalety
  czyszczenie
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygląd
  wygoda
 2. Po mlecznej kawie ekspres pyta nas czy wyczyścić system mleczny a widocznie niektórzy nie czytają (pewnie instrukcji obsługi po zakupie też nie czytali) i później pojawiają się głupie opinie i jeszcze na serwis oddają a nie potrafią sami wyczyścić tego jak należy to już lenistwo. Ja mam rok czasu ten ekspres i jest wszystko ok, polecam. Oczywiście obsługuje zgodnie z instrukcją obsługi. To jest ekspres do kawy a nie czajnik

  Opinie napisał(a) Łukasz dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  trwałość
  wygląd
  wygoda
 3. Firma krups odmówiła naprawy bądź wymiany. Nie widzą problemu ze ekspres nie spienia mleka oraz że świeżo zrobiona kawa jest letnia.

  Opinie napisał(a) Ella dnia

  Wady
  łatwość obsługi
  nie spienia mleka
  zimna kawa
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki