Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI ECAM 350.75.S czy De Longhi ECC221R

Wynik

Zwycięzca:
De Longhi ECC221R

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

DE'LONGHI ECAM 350.75.S

Ocena ogólna

Za: 1 powód

De Longhi ECC221R
De Longhi ECC221R

Cechy

DE'LONGHI
DE'LONGHI ECAM 350.75.S
czy
De
De Longhi ECC221R
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Nie

Przewagi

1 powód dla De Longhi ECC221R

De Longhi ECC221R
TECHNICZNE
Moc 1100W czy 1450W Ekspres De Longhi ECC221R ma moc o 0W większą niż ekspres DE'LONGHI ECAM 350.75.S.

Opinie

100% poleca ten produkt

DE'LONGHI ECAM 350.75.S
 1. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Robi dobre kawy. Czyści się szybko. Jeżeli pomylimy się i wciśniemy nie tę kawę jaką chcemy ,przy anulacji ,kawę którą włąśnie zmielił wyrzuca i mieli kolejną. Wszystko pięknie do kiedy działa. Po 8 miesiącach zaczął głośno pracować, nie widział kawy i młynek "stoi"( pomimo pełnego pojemnika każe uzupełnić kawę) .Serwis stwierdził ciało obce w młynku i zaproponował naprawę na mój koszt. Stwierdzili w rozmowie z panią z Media Ekspert( u nich robiłam zakup i przez nich reklamację) że może to być kamyczek,patyczek, że coś musiało być w kawie, Mnie pani w serwisie powiedziała że mam napisac do producenta kawy by naprawił mi ekspres. Na prośbę o napisanie dla ubezpieczalni na podstawie czego swierdzili ciało obce w młynku,usłyszałam że na podstawie badań technika i nie wystawiają dodatkowych pism. Nie polecam!!!!

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

 2. Ekspres łatwy w obsłudze, intuicyjny, dobrze wykonany, ładnie się prezentuje, kawa smaczna, sporo rodzajów kaw do wyboru, super prezent dla kawoszy. Niestety funkcja spieniania mleka troche szwankuje, po jakimś czasie uzytkowania latte macchiato nie ma już trzech warstw. Ogolnie sprzęt godny polecenia.

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
  Wady
  spienianie mleka
 3. Na tę chwile jestem zadowolony ekspres działa bez zarzutu

  Opinie napisał(a) Michał dnia

100% poleca ten produkt

De Longhi ECC221R
 1. FAJNY, PROSTY W OBSŁUDZE, BRAK INSTRUKCJI W J. POLSKIM

  Opinie napisał(a) AGUSIA dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki