Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI ECAM 350.75.S

DE'LONGHI ECAM 350.75.S

od 2499,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Ekspres Dinamica De’Longhi został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Dzięki niezwykle szerokiemu menu pozwala przygotować aż 13 różnych napojów. Natomiast rozbudowana funkcja "Moja Kawa" umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji kawy i mleka.

Przeciwnicy

DE'LONGHI ECAM 350.75.S

DE'LONGHI ECAM 350.75.S

Rekomendacje

Opinie

 1. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Robi dobre kawy. Czyści się szybko. Jeżeli pomylimy się i wciśniemy nie tę kawę jaką chcemy ,przy anulacji ,kawę którą włąśnie zmielił wyrzuca i mieli kolejną. Wszystko pięknie do kiedy działa. Po 8 miesiącach zaczął głośno pracować, nie widział kawy i młynek "stoi"( pomimo pełnego pojemnika każe uzupełnić kawę) .Serwis stwierdził ciało obce w młynku i zaproponował naprawę na mój koszt. Stwierdzili w rozmowie z panią z Media Ekspert( u nich robiłam zakup i przez nich reklamację) że może to być kamyczek,patyczek, że coś musiało być w kawie, Mnie pani w serwisie powiedziała że mam napisac do producenta kawy by naprawił mi ekspres. Na prośbę o napisanie dla ubezpieczalni na podstawie czego swierdzili ciało obce w młynku,usłyszałam że na podstawie badań technika i nie wystawiają dodatkowych pism. Nie polecam!!!!

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

 2. Nie mogę oceniać po 3 dniach użytkowania. W wyposażeniu brak paska do badania twardości wody, Książka obsługi bardzo gruba. w środku parę kartek po polsku: wydzierać? Opis trochę niejednoznaczny. Np kawa z "kawy zmielonej". Inaczej jest czytając opis a inaczej obserwując dyspozycje na wyświetlaczu. W efekcie wsypywana kawa wędruje do pojemnika na śmieci.

  Opinie napisał(a) Mirek dnia

 3. Witam, po zrobieniu 750 kaw oceniam ekspres na 4+. Kawa wychodzi świetna, spieniacz działa jak należy, bardzo łatwy w utrzymaniu czystosci. Jedyny minus który zauważyłem i bardzo mi przeszkadza to fakt, że jeśli w trakcie robienia kawy w zbiorniku skończy się woda to po jej dolaniu ekspres nie kontynuuje programu, trzeba włączyć od nowa.

  Opinie napisał(a) Arek dnia

  Zalety
  czyszczenie
  duzy wybor kaw
  jakość wykonania
  latwy w czyszczeniu
  łatwość obsługi
  pyszna kawa
  robi wspaniale kawy mleczne
  spieniacz mleka.
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.

comments powered by Disqus