Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 350.55.B czy De'Longhi Primadonna Classic Ecam 550.55.SB

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 350.55.B
De'Longhi Primadonna Classic Ecam 550.55.SB
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 350.55.B
czy
De'Longhi
De'Longhi Primadonna Classic Ecam 550.55.SB
TECHNICZNE
Moc
1450W
Moc
1450W
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Tak

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 350.55.B
 1. Po 3 tygodniach użytkowania, po odkamienianiu padł system spieniania !!! Kupiłam tego typu ekspres własnie dla kaw mlecznych i szybko się zwiodłam. Poza pięknym wyglądem przereklamowany . Przy używaniu firtowanej wody i filtra w pojemniku ( 3-4 kawy dziennie) - odkamienianie po 3 tygodniach ??? Czyli co miesiąc 30zł na odkamieniacz i 10-20 na filtr ? Mało to nie jest. Plus taki ,że kawa jest fakrycznie dobra .Trochę dużo zachodu ,żby ustawić ilośc gotowego napoju bo fabryczne ustawienia są dostosowane do mini filiżanek .Raczej nie polecam. Za tą cenę powinno być zdecydowanie lepiej.

  Opinie napisał(a) Zawiedziona dnia

 2. Ekspres użytkuje od ponad dwóch miesięcy. Kawa rewelacyjna. Pije głównie capucino i latte chociaż różnią się w zasadzie chyba tylko nazwą i tym, że przy latte kawa wolniej leci z dyszy. Do tej pory, a kaw zrobionych ok. 300, nie prosił o odkamienianie. Twardość wody zgodnie ze wskazaniem testera, ustawiłam na najniższy poziom. Pasek był w instrukcji w j. angielskim.Za to informacja o wymianie filtra pojawiła się po 3 - 4 tygodniach a wg instrukcji filtr wymienia się co 2 m- ce. Urządzenie działa doskonale,nie za cicho,nie za głośno. Kawę jaką stosuję to 100 % Arabica Dallmayer i Lavazza. Ta druga w smaku bardzo delikatna. L

  Opinie napisał(a) szela00 dnia

 3. Poczytałem pozytywne opinie i zdecydowałem się na zakup. Ekspress dotarł szybko udało się zdążyć przed świętami , pełen podekscytowania zabrałem się za instrukcję i montaż . Kilka próbnych czarnych kaw poszło i żona a głównie dla niej był zakup poprosiła o pyszną kawę z pienionym mlekiem. Ups coś nie pieni mleka :( , pierwsze myśli że pewnie gdzieś popełniłem błąd i powrót do internetu i instrukcji. Ups znowu nie pieni przy kolejnej próbie zrobienia latte machiato. Po dłuższych analizach poddałem się i oddałem do punktu reklamacyjnego . Pan patrząc na mnie podejrzliwie bo przecież to niemożliwe aby nowy ekspres nie działał zadawał szereg pytań : czy programowałem twardość wody czy to czy tamto? Odpowiadając na każde pytanie tak i widząc uśmieszki pań z serwisu i pana fachowca zaproponowałem aby sami spienili mleko. odmówili . Pan powiedział że jeśli to drobna rzecz napewno zdąży serwis przed świętami to naprawić ustawowo ma na to 30 dni. Dzwoniłem po tygodniu i okazało się że czekają na cześć bo coś jest uszkodzone. :D Podkreślam ekspres był nowy w firmowej foli i pachniał plastikiem więc nie ma mowy że ktoś mi używańca sprzedał . Dziękuje DeLonghi za zepsucie atmosfery świąt ! Kawka była wyborna ! NIE POLECAM ! Towar uszkodzony zjezdza z taśmy produkcyjnej . Bubel. Z tego co czytałem jeśli ktoś jeszcze nie miał problemów ze spieniaczem mleka to na pewno wcześniej czy później będzie je miał. Ja miałem jeszcze w nowym pudełku . Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi Primadonna Classic Ecam 550.55.SB
 1. Na razie jestem bardzo zadowolona.

  Opinie napisał(a) a...n dnia

 2. Na razie bez zarzutu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Ekspres mamy od 3 tygodni i nie ma z nim żadnych problemów. Kawa robi pyszną, a standardowe ustawienia bardzo przypadły nam do gustu :)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki