Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 350.55.B czy De'Longhi Magnifica ESAM 3200.S

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 350.55.B
De'Longhi Magnifica ESAM 3200.S
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 350.55.B
czy
De'Longhi
De'Longhi Magnifica ESAM 3200.S

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 350.55.B
 1. Bradzo fajny ,ale mógł być trochę inaczej dopracowany .Opiszę niedoskonałości ,a zalety sami znajdziecie . Wyjmowana karafka na mleko .Ponieważ praktycznie po każdym zrobieniu kawy trzeba ją wyjmować i wstawiać do lodówki na części z ekspresu gdzie wchodzi karafka zostaje mleko. Przy każdym wyłączanie jest płukanie dysz ,co ma wpływ na częstsze dolewanie wodo do zbiornika. Mogła by być możliwość czuwania ekspresu lub płukanie po danej ilości zrobionych kaw czy płukanie po głebokim wyłączeniu .Jak by był oczywiście stan czuwania ( gotowości ) Ogólnie narazie sprawuje się dobrze .Zobaczymy w najbliższym czasie lub po okresie gwarancyjnym . Kawy znakomite ;)

  Opinie napisał(a) l...z dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  Wady
  latwy w czyszczeniu
  spieniacz mleka.
  wygoda
 2. Expresu używamy od tygodnia. Na chwilę obecną spełnia wszystkie wymagania. Duży wybór kaw. Opcja moja kawa jest bardzo dobry - każdy rodzaj kawy możemy edytować i zapisać. Wybieramy ile mleka ile wody i intensywność kawy. Także ilość kawy i mleka dobierzemy do każdego kubka czy filiżanki. Po 80 kawach odkamienianie, a po 107 kawach filtr do wymiany. Czyli 4 tygodnie i trzeba inwestować

  Opinie napisał(a) Grzegoż dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  latwy w czyszczeniu
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  trwałość
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.
 3. Po 3 tygodniach użytkowania, po odkamienianiu padł system spieniania !!! Kupiłam tego typu ekspres własnie dla kaw mlecznych i szybko się zwiodłam. Poza pięknym wyglądem przereklamowany . Przy używaniu firtowanej wody i filtra w pojemniku ( 3-4 kawy dziennie) - odkamienianie po 3 tygodniach ??? Czyli co miesiąc 30zł na odkamieniacz i 10-20 na filtr ? Mało to nie jest. Plus taki ,że kawa jest fakrycznie dobra .Trochę dużo zachodu ,żby ustawić ilośc gotowego napoju bo fabryczne ustawienia są dostosowane do mini filiżanek .Raczej nie polecam. Za tą cenę powinno być zdecydowanie lepiej.

  Opinie napisał(a) Zawiedziona dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi Magnifica ESAM 3200.S
 1. Po awarii drugiego z rzędu ekspresu Krups tym razem wybrałem Delonghi Magnifica . Używam go prawie pół roku i jestem bardzo zadowolony. Zalety: -relacja jakość - cena - możliwość wyjęcia modułu zaparzacza do czyszczenia - łatwa regulacja pokrętłami ilości wody i kawy (mocy naparu) - wygodny dostęp do pojemnika wody i modułu zaparzacza od przodu urządzenia. Wodę z dzbanka filtrującego można dolać nawet przy częściowym wysunięcia zbiornika wody do przodu przez otwór w klapce pojemnika - kawa na dwa espresso jest mielona od razu na dwie porcje co przyspiesza przygotowanie 2 kaw -bardzo dobra kawa (szczególnie czarna) :) Wady - głośny młynek - ręczne spienianie mleka i wspólny termoblok ekspresu i spieniacza mleka. Po spienianiu mleka trzeba odczekać na schłodzenie bloku żeby zrobić kolejną kawę lub wypuścić cała nagromadzoną parę

  Opinie napisał(a) Przemysław dnia

  Zalety
  0.5w w trybie eco
  czyszczenie
  jakość
  jakość parzonej kawy
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  płynna regulacja
  płynna regulacja ilości wody (kawy)
  szybkosć
  trwałość
  wygląd
  wygoda
  Wady
  głośność
  spienianie mleka
 2. Zalety: Parzy dobrą kawę prosty w obsłudze Wady: Kawa zaparzona z kawy sypkiej niesmaczna (lura)- nie polecam okresowe czyszczenie ekspresu mało przyjazne pokrywa zasobnika kawy ziarnistej opada , muszę ją podtrzymywać drugą reką :( w zasobniku wody od czoła brak przezroczystej szybki jak w czajniku zeby wizualnie sprawdzić poziom wody. Ważne jezeli ekspres stoi w szafce.

  Opinie napisał(a) Tadeusz dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  wygoda
 3. Polecam

  Opinie napisał(a) Malgorzata dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki