Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 350.55.B czy De'Longhi Maestosa EPAM 960.75.GLM Stal Nierdzewna

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 350.55.B
De'Longhi Maestosa EPAM 960.75.GLM Stal Nierdzewna
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 350.55.B
czy
De'Longhi
De'Longhi Maestosa EPAM 960.75.GLM Stal Nierdzewna

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 350.55.B
 1. Bradzo fajny ,ale mógł być trochę inaczej dopracowany .Opiszę niedoskonałości ,a zalety sami znajdziecie . Wyjmowana karafka na mleko .Ponieważ praktycznie po każdym zrobieniu kawy trzeba ją wyjmować i wstawiać do lodówki na części z ekspresu gdzie wchodzi karafka zostaje mleko. Przy każdym wyłączanie jest płukanie dysz ,co ma wpływ na częstsze dolewanie wodo do zbiornika. Mogła by być możliwość czuwania ekspresu lub płukanie po danej ilości zrobionych kaw czy płukanie po głebokim wyłączeniu .Jak by był oczywiście stan czuwania ( gotowości ) Ogólnie narazie sprawuje się dobrze .Zobaczymy w najbliższym czasie lub po okresie gwarancyjnym . Kawy znakomite ;)

  Opinie napisał(a) l...z dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  Wady
  latwy w czyszczeniu
  spieniacz mleka.
  wygoda
 2. Expresu używamy od tygodnia. Na chwilę obecną spełnia wszystkie wymagania. Duży wybór kaw. Opcja moja kawa jest bardzo dobry - każdy rodzaj kawy możemy edytować i zapisać. Wybieramy ile mleka ile wody i intensywność kawy. Także ilość kawy i mleka dobierzemy do każdego kubka czy filiżanki. Po 80 kawach odkamienianie, a po 107 kawach filtr do wymiany. Czyli 4 tygodnie i trzeba inwestować

  Opinie napisał(a) Grzegoż dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  latwy w czyszczeniu
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  trwałość
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.
 3. Po 3 tygodniach użytkowania, po odkamienianiu padł system spieniania !!! Kupiłam tego typu ekspres własnie dla kaw mlecznych i szybko się zwiodłam. Poza pięknym wyglądem przereklamowany . Przy używaniu firtowanej wody i filtra w pojemniku ( 3-4 kawy dziennie) - odkamienianie po 3 tygodniach ??? Czyli co miesiąc 30zł na odkamieniacz i 10-20 na filtr ? Mało to nie jest. Plus taki ,że kawa jest fakrycznie dobra .Trochę dużo zachodu ,żby ustawić ilośc gotowego napoju bo fabryczne ustawienia są dostosowane do mini filiżanek .Raczej nie polecam. Za tą cenę powinno być zdecydowanie lepiej.

  Opinie napisał(a) Zawiedziona dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi Maestosa EPAM 960.75.GLM Stal Nierdzewna
 1. Naprawdę sprzęt na wypasie. Przy tej cenie plastikowa obudowa jest niedopuszczalna a taka jest. Z jednego rodzaju kawy robi mase smaków do tego mrożona kawa i czekolada jest na zdecydowany plus. Przy tej cenie całość powinna być z kwasówki a nie z plastiku.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Ekspres nie wymaga żadnej specjalnej pracy przy czyszczeniu - szczególnie dotyczy to używania karafki na mleko, a więc jest nieuciążliwy w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu korzystanie z niego na co dzień jest bardzo komfortowe, a mleczna kawa każdego dnia smakuje tak samo dobrze. Bardzo polecam!

  Opinie napisał(a) Kasia dnia

 3. Świetny dla osób, które piją więcej niż jeden rodzaj kawy czy do domu, w którym jest kilku kawoszy - zapisywanie ulubionych ustawień w profilu danego użytkownika to świetne rozwiązanie.

  Opinie napisał(a) Gosia dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki