Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 350.55.B czy De'Longhi Icona Vintage ECOV 310.BK czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 350.55.B
De'Longhi Icona Vintage ECOV 310.BK czarny
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 350.55.B
czy
De'Longhi
De'Longhi Icona Vintage ECOV 310.BK czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 350.55.B
 1. Bradzo fajny ,ale mógł być trochę inaczej dopracowany .Opiszę niedoskonałości ,a zalety sami znajdziecie . Wyjmowana karafka na mleko .Ponieważ praktycznie po każdym zrobieniu kawy trzeba ją wyjmować i wstawiać do lodówki na części z ekspresu gdzie wchodzi karafka zostaje mleko. Przy każdym wyłączanie jest płukanie dysz ,co ma wpływ na częstsze dolewanie wodo do zbiornika. Mogła by być możliwość czuwania ekspresu lub płukanie po danej ilości zrobionych kaw czy płukanie po głebokim wyłączeniu .Jak by był oczywiście stan czuwania ( gotowości ) Ogólnie narazie sprawuje się dobrze .Zobaczymy w najbliższym czasie lub po okresie gwarancyjnym . Kawy znakomite ;)

  Opinie napisał(a) l...z dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  Wady
  latwy w czyszczeniu
  spieniacz mleka.
  wygoda
 2. Expresu używamy od tygodnia. Na chwilę obecną spełnia wszystkie wymagania. Duży wybór kaw. Opcja moja kawa jest bardzo dobry - każdy rodzaj kawy możemy edytować i zapisać. Wybieramy ile mleka ile wody i intensywność kawy. Także ilość kawy i mleka dobierzemy do każdego kubka czy filiżanki. Po 80 kawach odkamienianie, a po 107 kawach filtr do wymiany. Czyli 4 tygodnie i trzeba inwestować

  Opinie napisał(a) Grzegoż dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  latwy w czyszczeniu
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  trwałość
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.
 3. Po 3 tygodniach użytkowania, po odkamienianiu padł system spieniania !!! Kupiłam tego typu ekspres własnie dla kaw mlecznych i szybko się zwiodłam. Poza pięknym wyglądem przereklamowany . Przy używaniu firtowanej wody i filtra w pojemniku ( 3-4 kawy dziennie) - odkamienianie po 3 tygodniach ??? Czyli co miesiąc 30zł na odkamieniacz i 10-20 na filtr ? Mało to nie jest. Plus taki ,że kawa jest fakrycznie dobra .Trochę dużo zachodu ,żby ustawić ilośc gotowego napoju bo fabryczne ustawienia są dostosowane do mini filiżanek .Raczej nie polecam. Za tą cenę powinno być zdecydowanie lepiej.

  Opinie napisał(a) Zawiedziona dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi Icona Vintage ECOV 310.BK czarny
 1. Estetycznie ładnie wykonany.

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia

  Wady
  bardzo głośno pracuje.jakość parzonej ka
  kawa z expresu leci tylko do jednej fili
  nej kawy /lawatca/ 3+
  niklowana tacka na ociekaczu porysowana
  od filiżanki jakby była użytkowana pare
  żanki.trzeba rozlewać.
 2. Uważam, że jest to najlepszy ekspress w tej cenie. Jest łatwy w obsłudze, ładnie wygląda, robi pyszną kawę. Polecam wszystkim :) Dla niektórych wadą może być mała wysokość na filiżanki.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  cena
  jakość
  wygląd
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki