Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI ECAM 350.15 B Dinamica czy De'Longhi ESAM 04.110 S

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
DE'LONGHI ECAM 350.15 B Dinamica
De'Longhi ESAM 04.110 S
Remis

Cechy

DE'LONGHI
DE'LONGHI ECAM 350.15 B Dinamica
czy
De'Longhi
De'Longhi ESAM 04.110 S

Opinie

100% poleca ten produkt

DE'LONGHI ECAM 350.15 B Dinamica
  1. Po dwóch miesiącach użytkowania ocena pozytywna. Kawa naprawdę bardzo dobra, robiliśmy porównanie do innych ekspresów w podobnej cenie i z tego modelu najbardziej nam smakowała kawa.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  2. Po ponad 1 roku użytkowania-bardzo przyjemny ekspres, świetnie parzy kawę, na espresso wychodzi piękna crema, wszystkie elementy bardzo solidnie wykonane, wygodny system wylewania wody z podstawki, łatwe dolewanie wody i dosypywanie kawy. Pięknie spienia mleko! Stosunkowo cicha praca. Minus 1 gwiazdka za fatalny system do czyszczenia dyszy spieniania mleka-w celu wypłukania dyszy (czyli po każdym użyciu) trzeba lekko okręcić a następnie szarpnąć dyszę w dół. Z reguły ten ruch powoduje chlapniecie resztkami mleka z dyszy albo rozlanie stojącego obok kubka z ciepłym mlekiem. W innych ekspresach, nawet najtańszych, DeLonghi ma ten patent rozwiązany na medal, dziwi mnie dlaczego tutaj ich inżynierowie zastosowali tak niewygodne rozwiązanie. Jeszcze jeden mały minus, z praktycznego pktu widzenia, to brak płynnej -poprzez pokrętło- regulacji ilości kawy. Generalnie maszynę oceniam na dobry z plusem - a nawet bdb z minusem.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  3. Po dwóch tygodniach korzystania - brak zastrzeżeń do produktu. Na początku było trochę "zabawy" z konfiguracją, aby mieć kawę taką, jaką się lubi ale z drugiej strony ekspres daje duże możliwości dostosowania kawy do swoich potrzeb. Kawa czarna wychodzi w piękną pianką, nawet słabszej wersji (preferuję americano) i oferuje bardzo dobry smak (dobierając gatunek kawy do swoich preferencji). Kupiony produkt jest najbardziej podstawowy z tej rodziny produktów ale wydaje się że dla 99% użytkowników będzie wystarczający. Wersje bardziej rozbudowane w rzeczywistości różnią się tylko urządzeniem do spieniania mleka, które z praktyki wiem, że i tak ostatecznie nie jest wykorzystywane (wnętrze ekspresu jest jednakowe patrząc na podstawowe podzespoły - młynek i zespół zaparzania kawy). Ten ekspres ma dyszę do spieniania mleka i ze względu na prostotę czyszczenia, bez problemu się z niej korzysta.

    Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

De'Longhi ESAM 04.110 S
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki