Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 23.210.B czy De'Longhi ECAM 350.55.B

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 23.210.B
De'Longhi ECAM 350.55.B
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 23.210.B
czy
De'Longhi
De'Longhi ECAM 350.55.B

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 23.210.B
 1. Ekspress jeden z mniej awaryjnych i prostych w obsłudze czytelne menu. Proces parzenia kawy poprawny/bardzo dobry/smak ocena bdobra /jestem zadowolony /w servisie polecili mi ze wglęgu na małą avaryjnośc oraz łatwość i dostepność części oraz oraz ceny niskich przy wymianach servisowych. Jedynie co mnie zaskasuje to częste płukanie i czyszczenie dysz nie wiem czy to nie wada lub zaleta - kto uważa inaczej? Stosunek ceny do jakości ocen bardzo dobra ( jest to mój pierwszy wpis i recenzja moja ) POLECAM

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Po ok. 4 miesiącach używania urządzenia jesteśmy absolutnie zadowoleni, kawa jest wyśmienita (zależy też oczywiście od kawy). Dysponuje wszystkimi najważniejszymi opcjami, nie ma niepotrzebnego wyświetlacza, wszystko przejrzyste, proste.

  Opinie napisał(a) 2...a dnia

 3. Jestem całkowicie zadowolony i polecam ten produkt

  Opinie napisał(a) f...d dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 350.55.B
 1. Bradzo fajny ,ale mógł być trochę inaczej dopracowany .Opiszę niedoskonałości ,a zalety sami znajdziecie . Wyjmowana karafka na mleko .Ponieważ praktycznie po każdym zrobieniu kawy trzeba ją wyjmować i wstawiać do lodówki na części z ekspresu gdzie wchodzi karafka zostaje mleko. Przy każdym wyłączanie jest płukanie dysz ,co ma wpływ na częstsze dolewanie wodo do zbiornika. Mogła by być możliwość czuwania ekspresu lub płukanie po danej ilości zrobionych kaw czy płukanie po głebokim wyłączeniu .Jak by był oczywiście stan czuwania ( gotowości ) Ogólnie narazie sprawuje się dobrze .Zobaczymy w najbliższym czasie lub po okresie gwarancyjnym . Kawy znakomite ;)

  Opinie napisał(a) l...z dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  Wady
  latwy w czyszczeniu
  spieniacz mleka.
  wygoda
 2. Expresu używamy od tygodnia. Na chwilę obecną spełnia wszystkie wymagania. Duży wybór kaw. Opcja moja kawa jest bardzo dobry - każdy rodzaj kawy możemy edytować i zapisać. Wybieramy ile mleka ile wody i intensywność kawy. Także ilość kawy i mleka dobierzemy do każdego kubka czy filiżanki. Po 80 kawach odkamienianie, a po 107 kawach filtr do wymiany. Czyli 4 tygodnie i trzeba inwestować

  Opinie napisał(a) Grzegoż dnia

  Zalety
  duzy wybor kaw
  latwy w czyszczeniu
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  trwałość
  Wady
  glosny
  rysuje się tacka.
 3. Po 3 tygodniach użytkowania, po odkamienianiu padł system spieniania !!! Kupiłam tego typu ekspres własnie dla kaw mlecznych i szybko się zwiodłam. Poza pięknym wyglądem przereklamowany . Przy używaniu firtowanej wody i filtra w pojemniku ( 3-4 kawy dziennie) - odkamienianie po 3 tygodniach ??? Czyli co miesiąc 30zł na odkamieniacz i 10-20 na filtr ? Mało to nie jest. Plus taki ,że kawa jest fakrycznie dobra .Trochę dużo zachodu ,żby ustawić ilośc gotowego napoju bo fabryczne ustawienia są dostosowane do mini filiżanek .Raczej nie polecam. Za tą cenę powinno być zdecydowanie lepiej.

  Opinie napisał(a) Zawiedziona dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki