Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi ECAM 22.110.SB czy De'Longhi Ecam 23.460.W

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi ECAM 22.110.SB
De'Longhi Ecam 23.460.W
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi ECAM 22.110.SB
czy
De'Longhi
De'Longhi Ecam 23.460.W

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 22.110.SB
 1. Używam dopiero dwa tygodnie - ładnie, estetycznie wykonany, stosunkowo cichy, dobre możliwości ustawienia temperatury kawy, bardzo łatwy w obsłudze.

  Opinie napisał(a) B...z dnia

  Zalety
  cena
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  wygląd
  wygoda
 2. Przez bardzo szybka. Dokładnie o tym ekspresie dowiedziałem się od znajomego, który używa go od wielu lat i jest z niego bardzo zadowolony - nie ma to ja poczta pantoflowa. Po wielu godzinach spędzonych na internecie i przeczytaniu tysięcy opinii postanowiłem go m kupić. Kupiłem go i mam go już dwa miesiące. O to moje spostrzeżenia: na plus - wygląd - prostota użytkowania - wspaniała kawa - możliwość ustawienia temperatury kawy - programowalne przyciski, które zapamiętają ustawienia Twojej ulubionej kawy - łatwa obsługa na minus - jest głośny szczególnie przy pracy młynka do kawy - mam porównanie do kolbowego i kolbowy był zdecydowanie cichszy A teraz dwie uwagi dla początkujących, którzy nie do końca czytają instrukcje obsługi lub czytają strony o pierwszym uruchomieniu. Zatem - pokrętło do młynka, którym ustawiamy grubość zmielonej kawy, przekręcamy TYLKO wtedy kiedy młynek pracuje. Nie można tego robić przy niepracującym młynku. Druga rzecz, która mnie zastanowiła i jest normalna to iż w pojemniku na brykiet/fusy znajduje się woda. Mniej więcej w ilości łyżeczki do kawy. Wydawać by się mogło iż w pojemniku powinno być sucho, jednakże mylne stwierdzenie. Podczas płukania do owego pojemnika może dostać się woda w ilości jednej łyżeczki i jest to normalne i potwierdzone przez autoryzowany serwis. Niepokojącym objawem będzie kiedy wody będzie tak dużo aż powstanie breja z fusów. Ogólnie z ekspresu jestem bardzo zadowolony, polecam. Oszczędzam dużo czasu bo nie muszę robić czynności myjących tak jak przy ekspresie kolbowym.długi okres czasu zastanawiałem się co kupić. Miałem co prawda ekspres kolbowy ale miał już swoje lata i zastanawiałem się nad urządzeniem, którego obsługa jest prosta, czysta i

  Opinie napisał(a) Tedybear dnia

 3. To mój pierwszy ekspres, więc nie mogę porównać z innymi. Nie wiem też jaka będzie jego trwałość - korzystam z niego od trzech tygodni. Robi pyszną kawę/kupuje w MK Kafe/, świetnie spienia mleko no i jest super łatwy w obsłudze. Jestem a niego mega zadowolona, zresztą nie tylko ja. Mój mąż, który był przeciwnikiem tego zakupu, zmienił zdanie jak spróbował pysznej kawki, syn/dorosły/ też pije codziennie a wcześnie pił bardzo rzadko. Szczerze polecam !

  Opinie napisał(a) Ala dnia

  Zalety
  cena
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  szybkie nagrzewanie
  wyglad
  wygląd
  wygoda

100% poleca ten produkt

De'Longhi Ecam 23.460.W
 1. Cudowny wygląd. Przepyszne cappuccino. Polecam.

  Opinie napisał(a) d...k dnia

 2. Dobry

  Opinie napisał(a) olegzbignevich dnia

 3. Spelnia oczekiwania . Pasuje do białej kuchni Robi pyszne kawy. Polecam.

  Opinie napisał(a) g...g dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki