Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T

DE'LONGHI DINAMICA PLUS ECAM 370.95.T

od 3099,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Ekspres De’Longhi Dinamica ECAM 370.95.T został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Prostotę obsługi zapewnia kolorowy i w pełni dotykowy wyświetlacz.
Funkcja My/ Moja Kawa umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji

Przeciwnicy

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Rekomendacje

Opinie

 1. Ekspres sam w sobie jest świetny, system „mleczny” bardzo wygodny, całość intuicyjna. Jak na teraz, to dwie wady: 1. Dysza od mleka jest za krótka, tudzież ma za mały zakres regulacji, a że znajduje się dość daleko od dysz z których leci kawa, to trzeba używać szerokiego naczynia lub pamiętać o jego przesuwaniu. 2. Aplikacja mobilna to kompletne g***o, ciężko to połączyć, praktycznie w ogóle nie działa. Jak już się uda, to ok, ale za każdym razem jest przeprawa i koniec końców w ogóle jej nie używam. Absolutny geniusz dał możliwość założenia konta delonghi za pomocą FB przez stronę internetową, ale nie dał opcji logowania przez FB w aplikacji... koniec końcow nie mogę się tam nawet 2gi raz zarejestrować mailem, bo jest przypisany do konta FB.... Poza tymi dwiema wadami, bardzo polecam.

  Opinie napisał(a) p...i dnia

  Zalety
  intuicyjna obsługa
  łatwość obsługi
  obsługiwany od przodu : woda
  fusy
  spienianie mleka
 2. Wygląd i jakość na wysokim poziomie. Dla koneserów espresso jest super. Ja nim niestety nie jestem. Na razie szukam mojej ulubionej kawy. Póki co parzy dla mnie zbyt mocną kawę. Lubię kawy delikatne. Niekoniecznie z dużą ilością mleka i tutaj zaczyna się problem. Muszę znaleźć odpowiedni gatunek kawy i dostosować ustawienia ekspresu. Jedno jest pewne, ekspres nie jest dla osób, które lubią kawę w jakości kawy z ekspresu przelewowego. Ja do nich należę. Jeśli ktoś lubi kawy z dużą zawartością mleka typu cappuccino, latte polecam,. Mleko spienione na 5+. Bardzo fajna opcja parzenia całego dzbanka kawy. Łatwy w utrzymaniu czystości. Podczas wcześniejszej wizyty w sklepie powiedziano mi, że karafka termiczna jest porażką, że jest trudna do utrzymania czystości. Nic bardziej mylnego. Jest to bardzo wygodnie rozwiązanie. Za każdym razem kiedy używa się funkcji spieniania mleka. ekspres sugeruje automatyczne mycie. Następnie karafkę wstawia się do lodówki. Oczywiście należy ją przemyć co jakiś czas. W przypadku ekspresu bez karafki, gdzie należy podstawić naczynie z mlekiem. pojemnik ten też trzeba umyć.

  Opinie napisał(a) p...a dnia

  Zalety
  czyszczenie
  duży zakres wyboru
  intuicyjna obsługa
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  obsługiwany od przodu : woda
  fusy
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda
 3. Ekspres ok, ale funkcja robienia kawy za pomoca telefonu zapełnie przereklamowana i bezużyteczna. A koszt to ok 500zl drozej niz bez tej funkcji. Nie da sie zrobić zdalnie kawy np z ulicy dojezdzajac do domu. Tzn mozna ale mleko musi byc podlaczone caly dzien poza lodowka oraz kawa bedzie razem z woda ktora czysci ekspes przy wlaczaniu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus