Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Przeciwnicy

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Rekomendacje

Opinie

 1. Po 3 tygodniach używania jesteśmy bardzo zadowoleni. Kawa dobrze smakuje, mleko jest dobrze spienione. To nie jest nasz pierwszy ekspres, ale chyba najlepszy.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Używam tego modelu od około dwóch miesięcy. Parzę 1-5 kaw dziennie, głównie latte. Latte z niego bardzo mi smakuje :) Jest łatwy w obsłudze. O niezbędnych czynnościach jak np czyszczenie pojemnika na fusy, czyszczenie systemu mlecznego, wymianie filtra, odkamienianiu czy napełnianie zbiornika na wodę przypomina wyświetlanymi komunikatami. Spory wybór różnych rodzajów kaw, możliwość uzyskania gorącej wody (można parzyć herbatę) lub gorącego mleka (można zrobić gorące kakao). Opcja zaparzenia dzbanka kawy dla większej grupy kawoszy. Niemałe możliwości zmiany ustawień/personalizacji kaw - temperatura parzenia, grubość mielenia, intensywność aromatu, ilość napoju, Jeden z mniejszych a jednocześnie zgrabnych ekspresów, pasuje do kuchni z mniejszą ilością wolnego miejsca. Są też pewne minusy tego urządzenia - rysująca się dość szybko tacka, słabo działający podgrzewacz do filiżanek. Najbardziej jednak denerwujące dla mnie jest to, że gdy w obwodzie wody wykryta zostanie pustka a założony jest akurat pojemnik na mleko to niestety trzeba go zdejmować i zakładać dyszę do wody aby obwód zapełnić. Szkoda, że nie da się tego zrobić z założonym pojemnikiem na mleko przy ustawieniu pokrętła w pozycję czyszczenia systemu mlecznego - było by to spore ułatwienie. Niemniej za smak kawy przymykam na tę niedogodność jedno oko ;)

  Opinie napisał(a) Sławko dnia

  Zalety
  czyszczenie
  duży zakres wyboru
  intuicyjna obsługa
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  obsługiwany od przodu : woda
  fusy
  spienianie mleka
  Wady
  wygoda
 3. Ekspres bardzo ładnie się prezentuje, łatwy i intuicyjny w obsłudze, higieniczny: przed i po zrobieniu napoju się czyści, młynek cicho mieli, pianka mleczna idealnie spieniona :) można konfigurować na kolorowym wyświetlaczu lub w aplikacji ulubione napoje.... ważne! Pojemnik na wodę wyjmowany od przodu co jest baardzo wygodne! Bardzo udany zakup, polecam!

  Opinie napisał(a) Jassna dnia

  Zalety
  duży zakres wyboru
  intuicyjna obsługa
  obsługiwany od przodu : woda
  fusy
  spienianie mleka
  trwałość

comments powered by Disqus