Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

Przeciwnicy

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T

Rekomendacje

Opinie

 1. Prosta w obsłudze. Robi dobrą kawę z programów automatycznych. Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) Janusz dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
 2. Ekspres bardzo ładnie się prezentuje, łatwy i intuicyjny w obsłudze, higieniczny: przed i po zrobieniu napoju się czyści, młynek cicho mieli, pianka mleczna idealnie spieniona :) można konfigurować na kolorowym wyświetlaczu lub w aplikacji ulubione napoje.... ważne! Pojemnik na wodę wyjmowany od przodu co jest baardzo wygodne! Bardzo udany zakup, polecam!

  Opinie napisał(a) Jassna dnia

  Zalety
  duży zakres wyboru
  intuicyjna obsługa
  obsługiwany od przodu : woda
  fusy
  spienianie mleka
  trwałość
 3. Kawę robi świetną to fakt ale reszta jest słaba... Jest mega głośny, jak się uruchamia i wyłącza, zawału można dostać jak jest cicho wokół. Tacka porysowana już po miesiącu, wodę uzupełniam często przez regularne automatyczne płukanie, fusy tak samo , non stop wysypuje mimo, że nie jest ich dużo.Ehhh, gdyby nie ta dobra kawa to byłaby porażka..

  Opinie napisał(a) Robert dnia

  Zalety
  jakość wykonania

comments powered by Disqus