Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi DINAMICA ECAM 353.75.B czy De'Longhi ECAM 23.460.S

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
De'Longhi DINAMICA ECAM 353.75.B
De'Longhi ECAM 23.460.S
Remis

Cechy

De'Longhi
De'Longhi DINAMICA ECAM 353.75.B
czy
De'Longhi
De'Longhi ECAM 23.460.S

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi DINAMICA ECAM 353.75.B
 1. Spełnia oczekiwania

  Opinie napisał(a) r...5 dnia

  Zalety
  czyszczenie
  łatwa obsługa
  spienianie mleka
  wygoda
 2. Długo rozglądałam się za ekspresem. Ten jest idealny, pyszna kawa, pianka sztywna, wiele możliwości. Bardzo intuicyjny, ladnie się prezentuje i zajmuje mało miejsca. Polecam

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  spienianie mleka
  wygoda
 3. Polecam

  Opinie napisał(a) b...l dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi ECAM 23.460.S
 1. Więc tak mam go całe 48 godzin: kawę uzywam arabice od de' longhi. Choć w przyszłości chce wypróbować Lavacca i pellini. Uważam, że rodzaj kawy ma znaczenie. Wszystkie kawy co robiłam były pyszne co robiłam : espresso, cappucino, latte, latte machiato ( oczywiście w wersji kombinowanej) z wersji kombinowanej polecam: espresso, normalna łagodna kawa, a na to mleko. łyzka miodu. Daje to pożądnego kopa rano. A przyczym trochę niweluje kwaskowość kawy. Spora inwesytycja zajakiś czas chcę dokupić szklanki wymiarowe, ale nie koniecznie od tej firmy bo są strasznie drogie. ekspres głosny, długo myje. Miałam problem z zalożeniem filtra ale youtube pomogl. Ciepłotę przestawiłam z 2 na 3. jest cieplejsza. Taka idealna do wypicia. Mleko trzymam w zbiornku w lodowce. Nie powiedziałabym żeby się zepsuło. Wodę proponuje nalewać codziennie świeżą.

  Opinie napisał(a) paulina dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  trwałość
 2. Ocena po 3 latach użytkowania - głównie z kawą ziarnistą. Zalety: bardzo dobra kawa łatwość obsługi, czyszczenia Wady: nieszczelność powodująca że niekiedy pojemnik na fusy wypełniony również wodą (choć nie zawsze) głośny pojemnik do spieniania mleka - wykorzystywany okazjonalnie z uwagi na zostające mleko i dodatkowy element do czyszczenia (pomimo automatycznego czyszczenia dyszy). Chyba jednak lepiej sprawdza się spienianie bezpośrednio z kartonu)

  Opinie napisał(a) Ela dnia

 3. Witam, ekspres Delonghi 23 460 s sprawiliśmy sobie z żoną pod choinkę kilka dni temu. Był to dokładnie przemyślany zakup, wiedzieliśmy z której strony ma być pojemnik na wodę, sposób wyjmowania i czyszczenia zaparzacza, miejsce na kawę, parametry przyrządzanych kaw, młynek który musi być żarnowy a nie ceramiczny, wysokość kubka i szklanek 15 cm, etc. Mając na względzie powyższe jedynie ekspresy Delonghi spełniają te kryteria. Nie mogliśmy się do końca zdecydować czy wybrać porządny ekspres kolbowy z termoblokiem tudzież ekspres automat, ale z manualnym przygotowaniem/spienianiem mleka. Decyzję podjęliśmy w ostatniej chwili, stwierdziliśmy, że jeśli mamy wydać 1000 zł na kolbowy, to należy dokupić młynek żarnowy i tu koszt około 200 zł. Taki zestaw zajmuje miejsce w kuchni i nie koniecznie jest dekoracją. Prostsze automaty w cenie 1500 -1900 zł robią owszem pyszną kawę, ale sami musimy spienić mleko. I tu warto zaznaczyć, że zaparzacze praktycznie są identyczne, dopiero w ekspresach powyżej 5000 zł są inne!!! Skoro i tak wydajemy kasę szarpnęliśmy się na ekspres w cenie 2500 zł, który zrobi wszystko i zajmuje w miarę mało miejsca, przy czym jest bardzo ładnie wykonany, choć jest z miłego w dotyku plastiku. Uruchomienie zajęło mi około 2 godzin. Instrukcja sporządzona troszkę nie spójnie, ale można sobie z tym poradzić. W pudełku załączony jest zestaw startowy, który zawiera filtr zmiękczający wodę, odkamieniacz oraz łyżeczką do sypania zmielonej kawy. Wraz ze sprzętem (sprzęt zakupiony w euro.com.pl) zakupiliśmy kawę Kimbo 100% arabica. Uruchomienie pierwszej kawy, szok, szok, szok!!! Kawa smakiem i wyglądem powala z nóg. Jest przepyszna!!!!! Jest mnóstwo ustawień, ilości przygotowywanego espresso, smaku od bardzo łagodnego do mocnego, także każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkujemy go od tygodnia i cały czas eksperymentujemy. Z czystym sumieniem polecamy. Jeśli mógłbym się do czegoś przyczepić to fakt że ekspres zużywa dużą ilość wody i mleka do kaw mlecznych (za każdym uruchomieniem jak i wyłączeniem następuje czyszczenie bloku zaparzacza). No ale może to nie jest do końca wada a dla kogoś zaleta. Druga sprawa, która troszkę mnie irytuje to nieprecyzyjne pokrętło główne, które potradfi przejść kilka opcji, a nie w sposób skokowy pokolei. Pozdrawiamy

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki