Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE'LONGHI Dedica Style EC 685.BK czy De'Longhi ESAM 2600

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
DE'LONGHI Dedica Style EC 685.BK
De'Longhi ESAM 2600
Remis

Cechy

DE'LONGHI
DE'LONGHI Dedica Style EC 685.BK
czy
De'Longhi
De'Longhi ESAM 2600

Opinie

100% poleca ten produkt

DE'LONGHI Dedica Style EC 685.BK
 1. Jestem bardzo zadowolona z ekspresu jak również z obsługi sklepu. Towar dotarł do mnie bardzo szybko, w nienagannym stanie. Ekspres malutki, idealny do małych kuchni. Szybko robi pyszną kawę i doskonale spienia mleko. Dokupiłam markowy kubek do spieniania mleka oraz masywny niklowany tamper do ubijania kawy w kolbie. Teraz mam już wszystko czego dusza zapragnie do zabawy w domowego baristę ;) Polecam ten ekspres wszystkim niezdecydowanym.

  Opinie napisał(a) a...z dnia

  Zalety
  czyszczenie
  dobrze spienia mleko
  dobrze spienia mleko 3.2% zimne.
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  piękny wygląd
  prosta obsługa
  przygotowuje świetne espresso
  spienianie mleka
  szybko rozpoczyna pracę
  szybkość gotowości do pracy
  trwałość
  wygoda
  zajmuje mało miejsca
  Wady
  dość głośny
 2. Robi to do czego służy i dobrze. Cena okay. Jestem zadowolony z produktu :)

  Opinie napisał(a) Paweł dnia

  Zalety
  czyszczenie
  dobrze spienia mleko
  dobrze spienia mleko 3.2% zimne.
  jakość
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  piękny wygląd
  prosta obsługa
  przygotowuje świetne espresso
  spienianie mleka
  szybko rozpoczyna pracę
  szybkość gotowości do pracy
  wygoda
  zajmuje mało miejsca
  Wady
  kawa roznego rodzaju.
 3. + Dobrze wykonany - sprawia wrażenie solidnego sprzętu z dobrych materiałów + Zajmuje mało miejsca - chociaż trzeba uwzględnić zapas po obu stronach na kolbę i spienianie mleka + Jest cichy (jak na ekspres ciśnieniowy) - zdarzają się dużo głośniejsze modele + Jest funkcjonalny - możliwość programowania, zdejmowania podstawki, ma dobry uchwyt na sitka w kolbie + Wygląda dobrze - Łatwo przesadzić ze sprasowaniem kawy i wtedy kapie zamiast lecieć - Ogólnie dość wolno przepływa woda, przez co napełnienie kubka długo zajmuje. Lepiej zaparzyć mniejszą kawę i dolać wrzątku.

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

100% poleca ten produkt

De'Longhi ESAM 2600
 1. Uwazam ten produkt za doskonaly kompromis pomiedzy jakością (również jakością parzonej kawy), a ceną i trwałością. To jest drugi, taki sam ekspres. Pierwszy pracowal kilka (chyba kilkanaście) dobrych lat, bardzo intensywnie używany.

  Opinie napisał(a) pszemax dnia

 2. Fanjny ekspres o prostej konstrukcji i pozbawiony nadmiaru elektroniki. Zakup był przemyślany. Analogowa możliwość doregulowania sobie ilości zmielonej kawy i wody do własnych preferencji. Istnieje możliwość zaparzenia bardzo gorącej kawy - niewystarczająco gorąca kawa, jest bolączką wielu ekspresów. Dysza do spieniania mleka to mistrzostwo świata - naprawdę każdy sobie poradzi. Łatwo jest też zadbać o higienę ekspresu - cały moduł zaparzający wymontowuje się jedną ręką i można go dokładnie umyć. Niestety ekspres nie okazał się jak na razie trwały. Pokrętła zaworu pary od razu można kupić na zapas (na szczęście są tanie). Po 9 miesiącach używania (średnio wyszło pewnie 2/3 kawy dziennie) trafił już do serwisu (podczas parzenia kawy przecieka dysza pary). Reasumując chętnie zapłaciłbym za taki prosty w konstrukcji, ale jednocześnie umożliwiający precyzyjnie nastawy, sporo więcej, byle by był porządnie wykonany. Niestety wzrost ceny w budżetowych ekspresach nie przekłada się na zwiększenie trwałości, czy jakości parzonej kawy, a jest opłatą za elektronikę i wyświetlacze. Istotny wzrost jakości to pewnie 4-5kzł w górę i zwykle takie ekspresy wymagają też kosztowniejszej konserwacji. Reasumując, kupił bym ten ekspres jeszcze raz. Polecam się zainteresować tym modelem, póki jeszcze są dostępne takie proste analogowe ekspresy.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  anologowe ustawienia ilości kawy
  bardzo łatwe dokładne czyszczenie
  możliwa nawet bardzo gorąca kawa
  nie zajmuje dużo miejsca na niezbyt.
  sympatyczny wygląd
  wygoda
  Wady
  delikatne pokrętło zaworu pary
  po 9 miesiącach już w serwisie
  trwałość
 3. Ekspres posiadam już 3 lata i co nieco mogę powiedzieć o nim Regularnie Ekspres wymaga opieki serwisu... na szczęści jest to średnio co 12 miesięcy więc nie jest tak źle ale jednak zdarzają się awarie, które powodują że picie kawy nie jest tak super przyjemne... Serwis w łodzi nie jest taki najgorszy... trochę udaje że problemu nie widzi ale jak usilnie oddaje go im to wymieniają jakieś części aż ja nie zaakceptuję że jest ok... pamiętam raz że oddali mi go z adnotacją "ekspres sprawny" a po 2 tygodniach ciśnienie spadło prawie do 0 i było widać że automat po prostu nie działa. Wtedy wymienili pompę i zaczął działać jak nowy. Zakładam że serwis nie wie jak dany ekspres działa i dlatego czasem usunięcie usterki jest problemem.... natomiast serwis oceniam całkiem dobrze. Psują się pompy wody, uszczelki i jakieś siłowniki... jedyne co jest nie zawodne to młynek... Jak ekspres jest sprawny to robi bdb kawę... czuć różnicę czy jest to kawa Tchibo czy dobra droga kawa 100 PLN za 1,0 kg... chociaż nawet Tchibo jest całkiem smaczna... Automat do polecenia... ALE sugeruję przedłużyć gwarancję do MAKSA bo to się zwróci!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  atrakcyjna cena
  bdb "moc" kawy (lepiej niż jura)
  esspresso bdb
  ładna trwała krema
  ładny wygląd.
  przyzwoite spienianie mleka
  wygoda
  Wady
  dużo do mycia
  funkcjonuje bez zarzutu.
  trochę się psuje
  w środku rozsypuje się kawa
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki