Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De'Longhi BCO 420.1 Czarny czy De Longhi ECO 310.BK

Wynik

Zwycięzca:
De Longhi ECO 310.BK

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

De'Longhi BCO 420.1 Czarny

Ocena ogólna

Za: 1 powód

De Longhi ECO 310.BK
De Longhi ECO 310.BK

Cechy

De'Longhi
De'Longhi BCO 420.1 Czarny
czy
De
De Longhi ECO 310.BK
FUNKCJE
Mielenie
Nie
Mielenie
Nie

Przewagi

1 powód dla De Longhi ECO 310.BK

De Longhi ECO 310.BK
TECHNICZNE
Moc 1050W czy 1750W Ekspres De Longhi ECO 310.BK ma moc o 0W większą niż ekspres De'Longhi BCO 420.1 Czarny.

Opinie

100% poleca ten produkt

De'Longhi BCO 420.1 Czarny
 1. Opinia wystawiona jeden dzień po dostawie. Na razie wszytko działa bez zarzutu :)

  Opinie napisał(a) wojtekzlodzi dnia

 2. Express super. Idealna pianka.

  Opinie napisał(a) MIMI dnia

  Zalety
  czyszczenie
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  spienianie mleka
  trwałość
  wygoda
 3. .ładny wygląd prosty w obsłudze polecam

  Opinie napisał(a) Renata dnia

100% poleca ten produkt

De Longhi ECO 310.BK
 1. Nie ma szału. Mam taki ekspres. Wiadomo że z porządnym kombajnem nie może się równać. Nawet chodzi o jakość pracy i komfort. Mam identyczny model, tyle że niebieski. Design super, ładnie się prezentuje z jasnymi meblami typu olcha jako przełamanie kolorów. Ja za swój parę lat temu dałem 500 zł, trafiła się jakaś dobra okazja w Lorienie, w Saturnie wtedy kosztował on 1000 zł, naprawdę dwukrotne przebicie, śmiech na sali, jaka była na niego marża, ale mniejsza z tym. Wykonanie ekspresu ... działa do tej pory, ale jest parę drażniących rzeczy. Gdy kawa się parzy i ekspres pracuje jest to tragedia, głośno, zarówno sama praca jak i blacha an której stawia się filiżankę, chodzi mi o ten element w którym zbiera się woda. Ci co posiadają będą wiedzieli o co chodzi. Spienianie mleka przyzwoite, trzeba nabrać wprawy i przeczytać instrukcję :) Największą wadą jest to ze przecieka. Nie wiem czy mój jest taki felerny, ale chyba gdzieś czytałem, ze nie tylko. Gdy założy się uchwyt do kawy i jest już wszystko gotowe do parzenia, to ekspres w momencie jak się grzeje przepuszcza wodę, trzeba szybko podstawiać filiżankę. Niestety jest uciążliwy w czyszczeniu, gdyz wszystko się brudzi dookoła. Po parzeniu kawy, mam pół szafki do wyczyszczenia, gdyż wszystko dookoła jest w kawie, wodzie i mleku. Mało to praktyczne. Mam porównanie z dużym ekspresem w pracy od Boscha, no niebo a ziemia, nie ma nawet co porównywać. Praktycznie obsługuje sie go jednym przyciskiem, no tu tak wygodnie nie ma, no ale cena, fakt parokrotnie taniej. Jeśli ktoś ma cierpliwość to może sobie kupić DeLonghi, ja bym droższego ekspresu nie kupił bo nie jestem takim kawoszem, za tę cenę ujdzie w tłoku.

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

  Zalety
  ładny design
  Wady
  głośno pracuje
  jeszcze wtedy cena
  przecieka
 2. ekspres prezentuje się bardzo dobrze-ładnie wygląda.Jedyną wadą jaką zauważam,to to iż jest wykonany w dużej mierze z plastiku.Elementy zewnętrzne nie wyglądają na trwałe. Ale zważywszy na cenę urządzenia, nie żałuję zakupu. Polecam

  Opinie napisał(a) marta dnia

  Zalety
  funkcjonalny
  ładny
  prosty w obsłudze
  Wady
  plastikowy
 3. Myślę, że mógłbym podzielać wszystkie powyższe dobre opinie, gdyby nie usterka, która wystąpiła po około miesiącu od zakupu. Otóż ze spieniacza zaczęła cieknąć woda podczas użytkowania. Dzieje się tak za każdym razem, gdy ekspres jest włączony i podgrzewam wodę. Często robię kawę espresso i w ogóle nie korzystam ze spieniacza, a mimo tego woda za każdym razem cieknie. Nie pomogły próby mocniejszego dokręcenia kurka wyzwalającego parę... Dzwoniłem do serwisu i muszę ekspres przywieźć do naprawy.... i tutaj (UWAGA!!!) kolejna niemiła niespodzianka. Dowiedziałem się, że ze względu na okres urlopowy naprawa może potrwać nie do dwóch tygodni, ale nawet miesiąc... Prawdziwie włoskie podejście... Myślę, że przy zakupie kolejnego ekspresu zdecyduję się jednak na inną firmę... No bo jak można przez miesiąc odmawiać sobie ulubionej "małej czarnej"... w ciągu miesiąca od zakupu nowego ekspresu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  bardzo ładne wykonanie.
  łatwo się użytkuje
  Wady
  wibracje podstawki metalowej
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki