Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE LONGHI MAGNIFICA S ECAM 22.360B

DE LONGHI MAGNIFICA S ECAM 22.360B

od 1689,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

DE LONGHI ECAM 22.360 B + DARMOWA DOSTAWA Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1450 W, pojemności zbiornika na wodę 1.8 l, z regulacją ilości i mocy kawy, 13- stopniową regulacją stopnia zmielenia oraz z systemem IFD.

Przeciwnicy

De Longhi Magnifica S ECAM 22.360B

De Longhi Magnifica S ECAM 22.360B

Rekomendacje

Opinie

 1. Wszystko ok

  Opinie napisał(a) Ewa dnia

 2. Świetna jakość kawy za bardzo rozsądną cenę ekspresu. Daje możliwość dostosowania kawy do naszych oczekiwań, w moim przypadku w pełni je spełnia.

  Opinie napisał(a) Ewa dnia

 3. Mam ekspres od miesiąca czasu. Póki co jesteśmy w domu zachwyceni. Nie jest ani cichy, ani głośny w porównaniu do ekspresów naszych znajomych, po prostu taki sam jak inne ekspresy. Wygodą jest pojemnik na mleko, który "daje" świetne cappucino, a po zrobieniu wystarczy gałkę przekręcić na "clean" by mleko nie zostało w dyszy i schować pojemnik z mlekiem do lodówki.

  Opinie napisał(a) Aleks dnia

  Zalety
  czyszczenie
  higiena
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  młynek
  spienianie mleka
  szybkość
  wygoda

comments powered by Disqus