Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

De Longhi ETAM 29.660.SB czy Krups XP 5210 czarny

Wynik

Zwycięzca:
Krups XP 5210 czarny

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

De Longhi ETAM 29.660.SB

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Krups XP 5210 czarny
Krups XP 5210 czarny

Cechy

De
De Longhi ETAM 29.660.SB
czy
Krups
Krups XP 5210 czarny

Przewagi

1 powód dla Krups XP 5210 czarny

Krups XP 5210 czarny
TECHNICZNE
Moc 1400W czy 1450W Ekspres Krups XP 5210 czarny ma moc o 0W większą niż ekspres De Longhi ETAM 29.660.SB.

Opinie

100% poleca ten produkt

De Longhi ETAM 29.660.SB
 1. Mam gi dopiero tydzień więc nie znam jeszcze wszystkich wad ani zalet ale wiem na pewno że robi pyszną kawkę polecam

  Opinie napisał(a) Lusi dnia

  Zalety
  czyszczenie
  czytelne i intuicyjne menu
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  możliwość używania kawy mielonej i ziare
  na ziarna i kawę mieloną
  pokazuje brak ziaren gdu one sa
  pyszna kawa
  spienianie mleka
  super pianka
  super spieniacz do mleka
  trwałość
  wygoda
  Wady
  pojemnik na wodę z tyłu ekspresu trudno
 2. jestem bardzo zadowolona z ekspresu chociaż mam go dopiero tydzień, mleka poszło hektolitry do zaparzania tej pysznej kawy, i dzieciaki super zadowolone z mleka z pianką! te wszystkie opcje do kaw te MILK MENU u mnie przynajmniej 4 razy dziennie, Myślę ze taki ekspres jest super sprawą każdą kawę można dostosować do siebie naprawdę jest wart swojej ceny kilka dotknięć na wyświetlaczu i kawa zaparza się sama, jedyny minus tylko to że nie jest wznowiony cykl parzenia przy braku wody i ostatnio syn niechcący wcisną kawę do zrobienia i już zdążyła się zmielić anulowaliśmy program ale kawa poszła niezużyta w pojemnik, po prostu trzeba uważać. Jesteśmy mega zadowoleni z ekspresu to był trafny wybór. POLECAM!

  Opinie napisał(a) Joanna dnia

  Zalety
  czyszczenie
  czytelne i intuicyjne menu
  jakość wykonania
  na ziarna i kawę mieloną
  spienianie mleka
  super pianka
  trwałość
  wygoda
  Wady
  brak kontynuacji cyklu po dolaniu wody
 3. Kupiłem miesiac temu dla żony i jestesmy zachwyceni!! Polecam ekspres robi pyszne kawy. Cichy szybki ładny

  Opinie napisał(a) Łukasz De dnia

  Zalety
  czyszczenie
  czytelne i intuicyjne menu
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  na ziarna i kawę mieloną
  spienianie mleka
  super pianka
  trwałość
  wygoda
  Wady
  głosna

0% poleca ten produkt

Krups XP 5210 czarny
 1. tandetnie wykonane elementy chromowane, bardzo drogie części serwisowe dwa razy urwana i wymieniana dysza od spieniacza na gwarancji - wina producenta ( firma wreszcie zmieniła patent na inny - w nowszych modelach) i ta działa , mimo że musiałem sam wklejać bo gwint nie trzymał nie działający system nalewania na dwie filiżanki odchodzący chrom od elementów mających styczność z parą zbyt nisko umieszczona dysza nalewająca kawę - brak możliwości stosowania wyższych filiżanek , kubków najbardziej beznadziejnie wykonany element to "łyżka z systemem opróżniania fusów na kawę" po ok roku wytarł się ząbek blokady, odszedł chrom, zardzewiała w środku (miejsce niedostępne dla zwykłego użytkownika) co do prowadziło do poluzowania się raczki, dzięki domowemu warsztatowi expres nadal działa okazjonalnie 6 lat nie polecam

  Opinie napisał(a) piast dnia

  Wady
  trwałość
 2. Ekspres dwa miesiące po gwarancji zepsuł się po raz czwarty, tym razem na dobre. Pomimo wymiany dyszy i łyżki, cieknie z niego woda i nie da zrobić się kawy. Nie polecam tego ekspresu, nie warto inwestować w coś, co zaraz po gwarancji nie działa.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Wady
  trwałość
 3. NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Miałem ten ekspres 4 lata. Nie psuł się więc nie mogłem go reklamować lub wymieniać. Jednak dopiero teraz gdy kupiłem innej firmy, mogę porównać jaki bubel miałem. Zacznijmy od zbiornika. Zawsze (od nowości) gdy do wyjmowałem żeby napełnić, kapał zalewając blat. Producent w radach o konserwacji napisał, że to kamień. Od pierwszego użycia miałem więc zakamieniony sprzęt ;) Kpina. Od początku kawa nie lała się a kapała. Niestety praktycznie tylko z jednej dyszy. Robienie dwóch kaw - cóż, kiedy jedna filiżanka była pełna, w drugiej nie było nawet połowy. Po zdjęciu łychy zawsze kapały z niej resztki kawy i zanim włożyłem ją do zlewozmywaka, musiałem podkładać szmatkę (gołą rękę bym poparzył), żeby nie pobrudzić kuchni. Przy odkręcaniu łychy trzeba było uważać, bo wydobywała się gorąca, skroplona para. Dramat. Wszystkie te cechy uważałem za normalne, gdyż nie miałem porównania. Teraz mam nowy sprzęt z tej samej półki cenowej i ŻADNA z tych wad nie występuje. No i najważniejsze. Nie wiem jak to działa z tym sprężaniem (ten KRUPS ma podobno 15 barów, tak jak mój nowy nabytek) ale wiem jedno: on po prostu nie robi pianki. Nowy dostaje tę samą kawę i pianka jest. O co kurcze kaman ? Nie wiem ale nie polecam. Tyle.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki