Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE LONGHI ECAM 25.462.B czy DE'LONGHI ECAM 350.75.S

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
DE LONGHI ECAM 25.462.B
DE'LONGHI ECAM 350.75.S
Remis

Cechy

DE
DE LONGHI ECAM 25.462.B
czy
DE'LONGHI
DE'LONGHI ECAM 350.75.S
TECHNICZNE
Moc
1450W
Moc
1450W
FUNKCJE
Mielenie
Tak
Mielenie
Tak

Opinie

100% poleca ten produkt

DE LONGHI ECAM 25.462.B
 1. Ekspres z średnio-wyższej pułki. Generalnie należy ocenić go pozytywnie (mam go od około 5 tygodni). Wygląd, obsługa, ergonomika, możliwość regulacji - a przede wszystkim jakość wytwarzanej kawy - przemawia na plus. Na minus przemawia głównie cena. Generalnie polecam dla osób, dla których nie wystarcza zrobienie dobrej kawy " z młynka", a zależy im na programach kaw mlecznych, cappucino itp. To faktycznie niezły - i ciekawie stworzony element.

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia

  Zalety
  automat do kaw mlecznych
  łatwość obsługi
  wygoda
 2. Dużo możliwości wykonania napojów mlecznych. Dużo możliwości ustawień intensywności kawy, stopnia zmielenia itp.

  Opinie napisał(a) andrzej dnia

 3. jest to juz moj drugi ekspres do kawy wiec mam juz jakies oczekiwania. Po 3 tygodnniach moge z czystym sumieniem powiedziec rewelacja.

  Opinie napisał(a) alex41 dnia

100% poleca ten produkt

DE'LONGHI ECAM 350.75.S
 1. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Robi dobre kawy. Czyści się szybko. Jeżeli pomylimy się i wciśniemy nie tę kawę jaką chcemy ,przy anulacji ,kawę którą włąśnie zmielił wyrzuca i mieli kolejną. Wszystko pięknie do kiedy działa. Po 8 miesiącach zaczął głośno pracować, nie widział kawy i młynek "stoi"( pomimo pełnego pojemnika każe uzupełnić kawę) .Serwis stwierdził ciało obce w młynku i zaproponował naprawę na mój koszt. Stwierdzili w rozmowie z panią z Media Ekspert( u nich robiłam zakup i przez nich reklamację) że może to być kamyczek,patyczek, że coś musiało być w kawie, Mnie pani w serwisie powiedziała że mam napisac do producenta kawy by naprawił mi ekspres. Na prośbę o napisanie dla ubezpieczalni na podstawie czego swierdzili ciało obce w młynku,usłyszałam że na podstawie badań technika i nie wystawiają dodatkowych pism. Nie polecam!!!!

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

 2. Ekspres łatwy w obsłudze, intuicyjny, dobrze wykonany, ładnie się prezentuje, kawa smaczna, sporo rodzajów kaw do wyboru, super prezent dla kawoszy. Niestety funkcja spieniania mleka troche szwankuje, po jakimś czasie uzytkowania latte macchiato nie ma już trzech warstw. Ogolnie sprzęt godny polecenia.

  Opinie napisał(a) Sylwia dnia

  Zalety
  jakość wykonania
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
  Wady
  spienianie mleka
 3. Na tę chwile jestem zadowolony ekspres działa bez zarzutu

  Opinie napisał(a) Michał dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki