Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

DE LONGHI EC 850.M-2

DE LONGHI EC 850.M-2

od 886,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Ekspres wysokociśnieniowy EC 850.M marki De Longhi, o szerokości 27.5 cm, mocy 1450 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w podwójny dozownik, dyszę do spieniania mleka oraz w system ESE, umożliwiający używanie nie tylko kawy mielonej, ale także porcjowanej w formie gotowych saszetek. System ten ułatwia przygotowanie espresso, gdyż kawy nie trzeba odmierzać i ubijać, a po przygotowaniu z łatwością można usunąć zużytą saszetkę.

Cechy produktu DeLonghi EC 850 M

Kolor Stalowy
Rodzaj ekspresu Ciśnieniowy
Fizyczne
Wysokość [cm] 30.5
Szerokość [cm] 27.5
Głębokość [cm] 32
Pojemność [l] 1
Pojemność części przelewowej [l] Nie dotyczy
Dozownik Podwójny
Funkcje
Sterowanie Elektroniczne
Mielenie kawy Nie
Komunikacja Lampki kontrolne
Parzenie
Rodzaj kawy Mielona
Możliwość użycia kawy z saszetek
Spienianie mleka Dysza pary
Dodatkowe funkcje Parzenie cappuccino
Zastosowane technologie ESE ?Ładowanie, proszę czekać...
Thermoblock ?Ładowanie, proszę czekać...
Techniczne
Moc [W] 1450
Ciśnienie [bar] 15
Wytwarzanie ciśnienia System wysokociśnieniowy
Ekspres przelewowy Nie dotyczy
Filtr Na 1 lub 2 filiżanki
Konstrukcja Obudowa ze stali nierdzewnej
Wyjmowany zbiornik na wodę
Długość przewodu [m]: 1.2
Inne Waga [kg]: 7

Przeciwnicy

De Longhi EC 850.M-2

De Longhi EC 850.M-2

Rekomendacje

Opinie

 1. Takiego ekspresu szukałam, wychodzi dobra kawa.Jestem jeszcze w trakcie testowania. Mam problem ze zrobieniem dobrego capuccino,, tzn. pianka wychodzi kiepska ale może robię jakiś błąd. Może ktoś mi podpowie i poradzi w kwestii mleka, ja daję zawsze tłuste(3,2%) i zimne. Ogólnie jestem zadowolona. Ładnie się prezentuje i nie zajmuje dużo miejsca.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Mam ten ekspres już 2 lata i nadal jestem nim zachwycona, tak jak na początku. Nie chciałam kupować ekspresu z młynkiem, więc mój wybór po długim szukaniu padł na ten oto sprzęt. Robi pyszną, ciepłą kawkę, spienia mleczko i jest bezawaryjny. Do tej pory tylko musiałam zrobić odwapnianie, bo sam się prosił i już:) Ktoś tu pisał, że sprzęt jest głośny i parzy kiepską kawę. Odniosę się do tego, bo naprawdę stałam się fanką mojego małego ekspresiku:) I nie jestem przedstawicielem producenta;) Prawda jest taka, że słychać jak robi się kawa i może są ekspresy, które brzęczą niczym muszki, ale ten nie jest jakoś przesadnie głośny. Może zależy od wrażliwości ucha. Odnośnie kawy. Można na ten temat się rozpisywać i tygodniami, ale ja powiem tak, ten ekspres robi ciepłą (to ważne, bo z niektórych ekspresów kawa jest zimna) kawę i jej smak zdecydowanie zależy od tego jakich ziaren się używa. Jak ktoś kupi byle co, to będzie miał taką kawę, jeśli kawa będzie za grubo zmielona, też będzie mocno wodnista, itd. Dobrej jakości kawa, najlepiej świeżo zmielona, o odpowiedniej grubości daje naprawdę pyszne espresso z piękna pianką, lub np latte czy macchiato. Bo każdą z tych kaw można przygotować:) Jeszcze napiszę o miejscu na szklanki, bo tu faktycznie jest tak, że bardzo wysokie szklanki nie wchodzą. Ale poradzić sobie tym można bardzo łatwo i macchiato w takiej wysokiej szklance ze stópką tez zrobię i jest to proste;) Ja polecam ten ekspres jako taki pół automat, dla tych, którzy chcą się też troszkę pobawić z kawą- jako pierwszy ekspres dla miłośników kawy- jest super.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  dobra pianka
  ładny design
  łatwość obsługi
  trwałość
  wygoda
 3. po ok 1,5 roku po zakupie zauważalny spadek w szybkości napełniania kubka (być może spadek wydajności pompy)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  - automatyczny program codkamieniania
  - cichy
  - ciężki
  solidny
  stabilny
  - doskonale spienia mleko
  - łatwe czyszczenie tacy
  - parzy dobrą kawę
  - szybka możliwość uzyskania wrzątku
  - wygodny system spieniania mleka
  Wady
  - kalsyczne kubki z uchem nie mieszczą
  - rysująca się tacka pod kubki
  - zacinający się wskaźnik poziomu wody
  - zdarza się że sitko wypada z kolby
  się pod kolbą

comments powered by Disqus