Aromatyczne espresso czy spienione cappuccino? Kawa jaką lubisz może zostać przyrządzona na różne sposoby, ale zawsze pomocny będzie ekspres. Od najprostszych modeli, które po prostu zaparzają "małą czarną" po super wydajne kombajny, z młynkiem, automatycznym spienianiem mleka i wieloma innym przydatnymi funkcjami. Zobacz, które będą potrzebne Tobie i wybierz ekspres idealny dla siebie.

BEKO CEG5311X czy SAECO AULIKA FOCUS V2

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
BEKO CEG5311X
SAECO AULIKA FOCUS V2
Remis

Cechy

BEKO
BEKO CEG5311X
czy
SAECO
SAECO AULIKA FOCUS V2

Opinie

100% poleca ten produkt

BEKO CEG5311X
 1. Wszystko dobrze wykonane z wysokich materiałów dizajn wegancki wpasuje się w każą kuchnie biuro

  Opinie napisał(a) v...6 dnia

 2. super design

  Opinie napisał(a) b...o dnia

  Zalety
  niska cena
  wysoka jakość
 3. Korzystam od niedawna, zamieniając nim poprzedni ekspres kolbowy DeLonghi z uwagi na wygodę korzystania z ekspresu automatycznego. Ta sama kawa, świeżo mielona w wbudowanym młynku, w ekspresie Beko smakuje dużo intensywniej, niż ta z poprzedniego ekspresu kolbowego. Jakość wykonania Beko stoi na przyzwoitym poziomie, chociaż nietrafionym i ekonomicznym rozwiązaniem jest zastosowanie po bokach i u góry gładkiego plastiku, podatnego na zarysowania. Eksploatacja ekspresu jest łatwa i przyjemna, w sam raz do użytku domowego. Wygodne uzupełnianie wody, opróżnianie i czyszczenie tacki ociekowej z pojemnikiem na fusy, to jedne z jego atutów.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

SAECO AULIKA FOCUS V2
 1. Bardzo dobry sprzęt. Bardzo dobre spieniacz do mleka

  Opinie napisał(a) b...a dnia

 2. Bardzo ładny, starannie wykonany ekspres. Bardzo duży minus za brak instrukcji w języku polskim!!! Minus ten łagodzi trochę menu ekspresu w języku polskim. Jak dla mnie to za małe pojemniki na wodę i kawę. Minus też za brak przycisku / funkcji szybkiego czyszczenia spieniacza mleka przed i po użyciu. Owszem jest automatyczna propozycja czyszczenia po, ale ona pojawia się dopiero po jakimś czasie od zrobienia cappuccino. Kawę robi dobrą, pół firmy zaczęło pić cappuccino. Żeby opróżnić fusy trzeba wyciągnąć tackę ociekową. Tacka na kawę z uszczelnioną pokrywą więc kawa nie wietrzeje.

  Opinie napisał(a) k...i dnia

  Zalety
  ładny
  Wady
  brak instrukcji pl
  czyszczenie spieniac
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki